ФК «Львів» Ю-13 – сьома сходинка у турнірі «Весняні ластівки»

Окрім ФК «Львів» Ю-14, участь у Всеукраїнському турнірі, що проходив у Чернівцях цими днями взяла й команда Ореста Швеця – ФК «Львів» Ю-12.

У даній віковій групі зібралося 12-ть колективів, які було розділено на три групи. У нашу групу потрапили найсильніші: «BRWBIK» Володимир-Волинський, «Закарпаття» Ужгород, «Ніка» Івано-Франківськ.

Свої матчі команда Ореста Зиновійовича зіграла так:

ФК «Львів» Ю-13 – «Ніка» – 3-1

ФК «Львів» Ю-13 – «Закарпаття» 1-0

ФК «Львів» Ю-13 – «BRWBIK» 0-3

Цікавим виявився той факт, що за підсумком групових матчів, усі команди, окрім франківчан, здобули по шість очок, тому місця вираховувалися з розрахунку забих-пропущених голів і, таким чином, «Львів» посів третю сходинку.

Матч за 5-6 місце – ФК «Львів» Ю-13 – «Зірка» Кіровоград 0-2

Матч за 7-8 місце – ФК «Львів» Ю-13 – «Буковина» Чернівці 2-0

ФК «Львів» Ю-13: Барчишин Ярослав, Дяків Остап, Желізко Ілля, Підлужевич Данило, Петришин Богдан, Пінчук Василь, Комарець Максим, Гедьо Олег, Федевич Святослав, Цар Максим, Поврозник Юрій, Мавдрик Роман, Борис Віталій, Бугай Микола, Лещук Сергій, Лопушинський Тарас, Павлів Назар, Яринич Дем’ян.

Як зазначив тренер команди, доля звела у групі його хлопчаків із колективами, з якими, вже за півроку, доведеться змагатись у Вищій дитячо-юнацькій футбольній лізі України. А щодо турніру, то умови були хорошими, проживання – також, та й поле з погодою не підвели.

Інформаційна служба «Львова»