ФК «Львів» U-14 завершив навчально-тренувальний збір участю у Всеукраїнському турнірі «Весняні ластівки»

ФК «Львів» U-14 (ст. тренер – Роман Марич, помічник старшого тренера – Андрій Феляк) у період 13-20 березня провів навчально-тренувальний збір у містечку Воловець Закарпатської області.

Команда вирушила на збори у такому складі: Принада Тарас, Західний Володимир, Федишин Володимир, Іваськів Денис, Шибунька Тарас, Якуба Роман, Глушко Ростислав, Мариняк Віталій, Стасюк Роман, Папроцький Назар, Вантух Володимир, Дрига Максим, Максименко Олег, Вовкун Артем, Паска Валентин, Синчишин Тарас, Павлик Богдан, Хитрень Тарас, Курило Володимир, Токар Богдан, Припутницький Сергій, Ільків Андрій, Лебеденко Андрій, Колісник Віталій, Саламаха Артур.

За словами старшого тренера команди Романа Марича, умови проживання й харчування були хорошими, кожного дня проходили двохразові тренування, напрацьовувалися фізичні якості та «відшліфовувались» ігрові ланки та схеми. Також на зборах було проведено два контрольні поєдинки з командою ФК «Львів»-2000, яка також перебувала на навчально-тренувальних зборах у Воловці. Загалом, участь у зборах взяло 25 чоловік.  

А вже 22-го березня команда Романа Ростиславовича вирушила до Чернівців, аби взяти участь у Всеукраїнських змаганнях «Весняні ластівки». Турнір проходив 22-24 березня. У віковій групі 2001 зустрілось вісім команд, які було поділено на дві підгрупи.

У своїй когорті наші хлопчаки так провели свої поєдинки:

ФК «Львів» U-14ФК ім. Льва Яшина м. Київ 0-4

ФК «Львів» U-14 – «Ніка» Івано-Франківськ 0-0

ФК «Львів» U-14 – «Буковина» Чернівці 1-1

Матч за 5-8 місця:

ФК «Львів» U-14 – «Прикарпаття» Івано-Франківськ 1-1 (по пен. 4-2)

Матч за 5-6 місця не відбувся.

ФК «Львів» U-14: Принада Тарас, Західний Володимир, Федишин Володимир, Іваськів Денис, Шибунька Тарас, Якуба Роман, Глушко Ростислав, Мариняк Віталій, Стасюк Роман, Папроцький Назар, Вантух Володимир, Дрига Максим, Максименко Олег, Вовкун Артем, Паска Валентин, Синчишин Тарас, Павлик Богдан, Приходько Віталій, Хитрень Тарас, Курило Володимир, Токар Богдан, Припутницький Сергій.

У груповому етапі змагань, зокрема проти івано-франківської «Ніки», маючи перевагу протягом поєдинку, городяни не зуміли втілити її у забиті голи, як наслідок – 0-0. Цікавим був і поєдинок проти господарів змагань, у якому «Львів», завдяки голу Тараса Хитреня вів у рахунку, проте, наприкінці матчу, у наші ворота арбітри призначили сумнівний пенальті, 1-1. А перше місце «Весняних ластівок» здобув львівський УФК, який у фіналі здолав одеський «Чорноморець» 1-0. Третю ж сходинку посів ФК ім. Льва Яшина, обігравши «Буковину» 0-0 (по пен.3-2).

За словами старшого тренера «Львова», у даному турнірі зійшлись команди хорошого рівня. Завдяки цим поєдинкам було видно, що проблем в обороні у наших футболістів немає, воротарі діють чітко, проте, негаразди існують в атаці. Але, назагал, хлопці старались, проявили себе, було видно бажання, а це – найголовніше.

Інформаційна служба «Львова»