ФК «Львів» U-11: звитяга в турнірі «Здорове місто»!

Цими днями у Львові завершився турнір «Здорове місто», який проходив за сприяння Федерації футболу Львівщини, партії «Самопоміч» і Католицького університету.

ДЮСШ ФК «Львів» була представлена командою ФК «Львів» U-11 (діти 2004р.н., тренер – Роман Свінцицький).

Загалом у турнірі взяло участь десять команд, що були поділені на дві групи. У своїй когорті городяни посіли друге місце, а матчі провели так:

ФК «Львів» U-11 – СДЮШОР-4 Львів 3-5

ФК «Львів» U-11 – «Галичина»-2 Львів 3-0

ФК «Львів» U-11 – «Карпати»-2005 Львів 3-1

ФК «Львів» U-11 – ФК «Сокаль» 4-1

В ¼ наші хлопці зустрілись із однолітками місцевого футбольного клубу «Леви» і здолали суперника з рахунком 3-1. У півфіналі підопічні Романа Свінцицького обіграли першу команду «Галичини» – 4-1, а в фіналі знову помірялися силами із хлопчаками львівського СДЮШОР-4 і цього разу не схибили – 4-0!

До слова, кращим гравцем фінального матчу став Тарас Петрівський, а найкращими бомбардирами команди – Юрій Кухта й Мар’ян Сипа.

ФК «Львів» U-11 – Артем Васильків, Тарас Петрівський (к), Данило Чабан, Сергій Стасюк, Марян Сипа, Петро Величко, Артем Близнюк, Максим Гимер, Артур Кравець, Остап Кравець, Роман Яцків, Дмитро Заремський, Роман Романяк, Олег Корпан, Олег Лемішко, Олег Стадницький, Владислав Войтович.

За словами тренера команди, його футболісти старались, демонстрували, і бажання, і самовіддачу, – одним словом, Роман Свінцицький – задоволений.

Інформаційна служба «Львова»