ФК «Львів» Ю-17: участь у меморіалі Карла Мікльоша

Цими днями на футбольних полях нашої області проходить турнір, організований Федерацією Футболу Львівщини та присвячений світлій пам’яті польського, радянського та українського футболіста, судді й футбольного функціонера – Карла Мікльоша.

ДЮСШ ФК «Львів» представлений на даних змаганнях командою «Львів» Ю-17 (тренер – Олег КОЛОБИЧ). Свої поєдинки в груповій стадії Львівські Леви провели наступним чином:

«Львів» Ю-17 – «Опір»-98 Львів – 2-0

«Львів» Ю-17 – «Яричів» (дорослі) – 0-0

«Львів» Ю-17 – «Муроване» (дорослі) – 4-4

У своїй групі городяни посіли друге місце та здобули путівку в плей-оф, а суперник нашої команди визначиться згодом.

За словами Олега Колобича, даний турнір – чудова можливість проводити спаринги на трав’яних полях і подякувати за таку можливість, за словами тренера, варто Федерації Футболу нашої області.

До слова, у першому поєдинку команді ще допомагав Назарій Русин, однак пізніше наш футболіст відбув до Юнацької збірної U-17 захищати честь України в еліт-раунді ЧЄ-2015 у Німеччині. 

«Львів» Ю-17 – Юрій Яцків, Руслан Бариляк, Руслан Марушка, Іван Гаврушко, Іван Андрушко, Григорій Занько, Максим Заяць, Олександр Савошко, Віталій-Дмитро Теплий, Роман Вантух, Володимир Якімець, Юрій Іваночко, Остап Гамарник, Юрій Околіта, Степан Сорока, Остап Панилик, Руслан Дєдух, Максим Воробель, Назарій Русин.

А вже завтра – 22-го березня – Олег Колобич вирушить із своїми вихованцями до міста Воловець, що на Закарпатті, де проведе черговий навчально-тренувальний збір, що триватиме до 30-го числа.

Інформаційна служба «Львова»