ФК «Львів» Ю-14: дали бій лідеру!

Чотирнадцятилітні футболісти, підопічні тренера Романа Марича, дали справжній бій одному із лідерів групи – львівським «Карпатам», ба-більше, на полі суперника, пропустивши вирішальний гол, аж на третій доданій арбітром хвилині другого тайму…

«Карпати» Львів Ю-14 – ФК «Львів» Ю-14 – 2-1 (0-0)

ФК «Львів» Ю-14: Західний Володимир, Шибунька Тарас (Іваськів Денис, 10), Глушко Ростислав, Мариняк Віталій, Вантух Володимир, Якуба Роман, Дрига Максим (Лебеденко Андрій, 48), Припутницький Сергій (Хитрень Тарас, 31), Саламаха Артур (Токар Богдан, 45), Сенчишин Тарас (Паска Валентин, 59), Курило Володимир. Старший тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮСШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

У першому таймі на полі точилася рівна гра. Обидві команди атакували, боролись за середину поля. В одному з ігрових епізодів «круглий» по-зрадницьки влучив у руку Віталію Мариняку, за що арбітр поєдинку вказав на 11-ти метровий удар. На щастя, переграти Володимира Західного, карпатівцю не вдалося!

Друга тридцятихвилинка розпочалась під диктовку господарів поля і це можна зрозуміти, оскільки «Карпати» змагаються за перше (!) місце у групі. Така навала на ворота «Львова» принесла супернику результат. На 33-й хвилині після «сумбуру» в нашому штрафному майданчику, де м’яч літав і вдарявся, то у футболістів, то у Володимира Західного, таки – залетів до сітки наших воріт, 1-0. Після пропущеного м’яча Леви знову вирівняли гру, а за десять хвилин до завершення поєдинку Тарас Хитрень, хитрим ударом з-меж штрафного, змінив рахунок на табло, 1-1! Далі ФК «Львів» Ю-14 усіма силами пішов уперед, прагнучи звитяги. Стовідсотковий момен втратили Сенчишин і Якуба, перший, вийшовши 1 в 1, влучив у воротаря, а другий, добиваючи, зробив те ж…Натомість, на третій, доданій арбітром хвилині (!), після виконання кутового Львівськими Левами, «зелено-білі» організували швидкісний перехід від оборони, який завершився помилками наших захисників і голкіпера – 2-1 у підсумку.

За словами наставника ФК «Львів» Ю-14 Романа Ростиславовича, хлопцям було прикро за результат, та що ж вдієш, коли вони допускають грубі тактичні помилки, а для перемоги потрібна холоднокровність, особливо, на останніх хвилинах…