ФК «Львів» Ю-15: з надією та сподіваннями

П’ятнадцятилітні футболісти ДЮСШ ФК «Львів», цієї суботи, на стадіоні «Сокіл», приймали свого передостаннього суперника сезону що минає і, нажаль, попри велике старання, завершальний домашній поєдинок виявився програшним.

Та варто сказати, що наші хлопчаки були близькими до того, аби здобути очко в матчі з далеко не простим суперником, командою, яка в нашій «Четвертій групі» бореться за другу позицію – ФК «Карпати» Львів

ФК «Львів» Ю-15 – ФК «Карпати» Львів Ю-15 – 2-3 (1-2)

ФК «Львів» Ю-15: 1 Євген Ковлєв, 10 Андрій Карвацький, 5 Володимир Яблонський (17 Максим Занько), 11 Максим Хімчак, 6 Юрій Колтун, 4 Максим Корпан (18 Олег Штурин), 13 Ярослав Баран (18 Віталій Уштан), 19 Тарас Масюк (22 Мирослав Панчишин), 14 Ярослав Левків (9 Артур Ременяк), 7 Микола Рус (к), 15 Орест Тягло. Тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Обидва тайми, і городяни, і їх гості, обмінювались атакувальними комбінаціями. «Зелено-білі» були мотивовані, аби поборотись за другу сходинку в групі, натомість Львівські Леви прагнули потішити вболівальників довгоочікуваною перемогою. З-поміж креативних дій ФК «Львів» Ю-15 вирізнявся капітан команди Микола Рус, що гостро діяв на вістрі атаки «Львова», і в центральній частині, і на флангах. Намагався організувати взяття воріт «Карпат» і Максим Хімчак, часто прориваючись кріз оборонні редути наших гостей. Іноді, йому вдавалось прицільно «стріляти» з меж штрафного суперника. До слова, в одному з таких епізодів м’яч влучив у руку комусь із футболістів тамтешнього клубу, але пенальті призначено не було. Та першими забили гості – після виконання штрафного, головою увігнавши «смугастого» до сітки воріт Ковлєва, 0-1. Могли наші суперники подвоїти рахунок, однак підстрахував Максим Корпан, у падінні вибивши м’яч із порожніх воріт (!) ФК «Львів» Ю-15 відповів разючим пострілом метрів з 30-ти у дальню дев’ятку, у виконанні Хімчака, удар виявився з розряду тих, що «не беруться», 1-1! Та мимовільна розслабленість городян, після забитиго м’яча, призвела до помилок в обороні, якими, відразу через кілька хвилин, скористались хлопці в зелених футболках – 1-2.

У другому таймі малюнок гри не змінився. І знову першими забили гості, на що влучним пострілом з меж штрафного відповів наш капітан – 2-3. Заключні хвилини поєдинку проходили за переваги ФК «Львів» Ю-15, а останні штурми воріт гостей проходили навіть за підтримки нашого воротаря, що боровся аж поблизу свого візаві, проте, рахунок на табло не змінився…

За словами тренера ФК «Львів» Ю-15 Олега Яремчука, грою, і він, й решта тренерів, що спостерігали цей двобій, залишились задоволеними, та психологічний бар’єр, нажаль, не подолано, психологія переможця ще не дає свої результати. Стосовно наступного – останнього суперника цього сезону – іванофранківського «Прикарпаття», коуч зазначив, що його хлопці в цьому західноукраїнському дербі гратимуть на перемогу.

Що ж, надіємося на мажорний акорд вже цього черверга.