ФК «Львів» Ю-14: «Говерлу» підкорили!

У матчі за «шість очок» наймолодші представники нашої школи у Вищій лізі здолали одноліток із Мукачевого

ФК «Львів» Ю-14 – «Говерла» Ужгород Ю-14 2-0 (0-0)

ФК «Львів» Ю-14: Західний Володимир, Шибунька Тарас (Паска Валентин, 45), Глушко Ростислав (Дрига Максим, 31), Мариняк Віталій, Вантух Володимир (Іваськів Денис, 40), Якуба Роман, Припутницький Сергій (к) (Токар Богдан, 42), Саламаха Артур (Ільків Андрій, 53), Колісник Віталій (Хитрень Тарас), Папроцький Назар, Курило Володимир. Старший тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк.

Перші десять хвилин Леви зіграли погано й розслаблено, програвали боротьбу. Зокрема, «провал» оборонців призвів до небезпечного штрафного в сторону наших воріт, нащастя, м’яч «просвистів» вище. Проте, до хвилини 15-ї, ФК «Львів» Ю-14 зібрався й краще почав тримати «шкіряного», а також проводити атаки  невеличкими групами. Гарно діяв Володимир Курило, але йому не вистачало підтримки. Міг забивати Артур Саламаха, але забракло холоднокровності.

На другу тридцятихвилинку Львівські Леви вийшли збалансованими й заспокоєними і це дало свій результат: Роман Якуба на 37-й хвилині вправно відгукнувася на простріл у штафний майданчик суперника – 1-0! А вже через одинадцять хвилин «спік паску», вийшовший за три хвилини до цього, Валентин Паска, головою вколотивши м’яча після навісу в штрафний майданчик «говерлян» – 2-0! Решта ігрового часу проходила за переваги ФК «Львів» Ю-14.

За словами старшого тренера Романа Марича, хлопці старались, але в перші хвилини поєдинку бракувало концентрації. Розкритикував Роман Ростиславович і процес переходу від оборони в атаку своїх виконавців, проте результатом залишився задоволеним. «Молодці хлопці, виграли»,- підсумував тренер.