ФК «Львів» Ю-15: чергова поразка…

П’ятнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів», вже вкотре, демонструючи хороший рівень майстерності та гри, поступаються…

«BRW-BIK» Володимир-Волинський Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 2-0 (1-0)

ФК «Львів» Ю-15: Ковлєв Євген, Карвацький Андрій, Яблонський Володимир, Хімчак Максим, Колтун Юрій, Корпан Максим, Ременяк Артур, Баран Ярослав, Левків Ярослав, Рус Микола, Тягло Орест. На заміну виходили: Уштан Віталій, Занько Максим, Запотічний Прокіп-Іван, Кшик Юрій. Тренер – Яремчук Олег.

Не зважаючи на те, що Леви грали на виїзді, ще й до того, проти одного з лідерів нашої групи, моменти наші хлопці створювали, ба-більше, володіли ініціативою, та, вже традиційні помилки в обороні (цього разу «гріх на совісті» Яблонського) дозволили володимирцям увірватись у штрафний майданчик Ковлєва та вразити наші ворота, 1-0…

У другому таймі «кармічна» помилка наших юнаків призвела до чергового взяття воріт Євгена. Після виконння штраффного удару, невдало вибив м’яча Максим Корпан, що зумовило швидке перехоплення «смугастого» волинянами й перехід в гостру атаку. Виправити помилку намагався і, залишений наодинці, Андрій Карвацький, а також страж воріт Ковлєв, однак перший не зумів, а другий помилився…2-0.

За словами тренера ФК «Львів» Ю-15 Олега Яремчука, грою, як і попереднього разу, він задоволений, а результатом – ні. За словами Олега Степановича, проблема з психологічним станом його футболістів не вирішена, діти по-рівню гри займають не те турнірне становище, на яке заслуговують. Але з футболістами, як і раніше, постійно ведуться розмови, зокрема, бесіди проводили, і президент, і тренер ФК «Львів» Ю-17 Олег Колобич, а також інші фахівці. «Результат буде, хоча, можливо, і до церкви потрібно сходити»,- підсумував пан Олег.

Інформаційна служба «Львова»