ФК «Львів» Ю-16: за крок до плей-офф

Вихованці Михайла Луцишина здобули переконливу звитягу над однолітками із ужгородської «Говерли», тим самим, зберігши за собою бронзову позицію у групі, яка дає право подальшої боротьби у стадії плей-офф виходу в Фінальну частину сезону. Але, щоби «твердо» знати про таку можливість, потрібно в наступних двох матчах здобути бодай очко

ФК «Львів» Ю-16 – «Говерла» Ужгород Ю-16 4-1 (1-0)

ФК «Львів» Ю-16: Дева Владислав, Вовк Володимир (Сукач Володимир), Василина Роман, Подоляк Арсен, Глушко Віталій, Рубай Назар, Марциняк Ігор (Челядин Віталій), Притула Богдан-Денис, Янчак Вадим (Калиняк Назарій), Дахновський Віталій (Онищак Павло), Грицак Назар (Закорчемний Руслан). Тренер – Луцишин Михайло.

Поєдинок на стадіоні «Сокіл» видався, і важким, і напруженим. Спочатку наш захист діяв не зовсім впевнено, що дозволяло супернику створювати напівмоменти, в одному з таких епізодів, гравцю «Говерли» практично вдалося вийти один в один, проте, минулося…

Та, заспокоївшись, ФК «Львів» Ю-16, поступово заволодів контролем. Перше взяття воріт хлопчаків із Мукачевого організували відразу троє наших юнаків. Віталій Дахновський сильно пробив із штрафного, Ігор Марциняк добивав і влучив у тамтешнього воротаря, «смугастий», вдарившись в останнього, знову відлетів до футболістів, а тут кмітливішим за всіх виявився Вадим Янчак, 1-0!

Після забитого м’яча Леви діяли впевнено і ще до перерви могли «наколотити» кілька голів. Зокрема, Дахновський влучив у поперечину, а Богдан-Денис Притула прицільно спрямував «шкіряну кулю» в «дев’ятку» воріт «Говерли» і лише майстерність голкіпера команди-гостей завадила зміні рахунку.

Решта ігрового часу першого тайму пройшла під супровід Львівських Левів.

Друга частина зустрічі знову розпочалась сумбурно, проте, скористались цим саме юнаки Михайла Луцишина. Помилка захисту ужгородців дозволила Вадиму Янчаку вийти один в один і – організувати дубль, 2-0!

Щоправда, наші гості огризнулись, майстерно виконавши удар із штрафного, метрів з 25-ти. Постріл виявився з розряду таких, «що не беруться», 2-1.

Та городяни відповіли тим же ж «прийомом», спочатку Богдан-Денис Притула влучив метрів з 20-ти із штрафного, 3-1! А потім, знову після штравного, м’яч побував у сітці воріт команди-гостей, це, вийшовший на заміну, Руслан Закорчемний, майстерно пробив з-під захисників, 4-1!

Та, не зважаючи на результат, варто згадати, що поєдинок був нервовим і напруженим.

Наступний футбольний двобій ФК «Львів» Ю-16 проведе у Львові проти одноліток «Карпат» – 30-го травня, у суботу.

Інформаційна служба «Львова»