ФК «Львів» Ю-15: НАРЕШТІ ВІДБУЛОСЯ!

Вихованці Олега Яремчука, на виїзді (!), в Івано-Франківську, перервали безвиграшну серію. Хлопці проявили характер та, поступаючись після першого тайму 0-2, забили три м’ячі!

«Прикарпаття» Івано-Франківськ Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 3-2 (2-0)

ФК «Львів» Ю-15: Ковлєв Євген, Карвацький Андрій, Хімчак Максим, Ременяк Артур, Колтун Юрій, Корпан Максим, Баран Ярослав, Масюк Тарас, Левків Ярослав, Рус Микола, Тягло Орест. На заміну виходили: Занько Максим, Запотічний Прокіп-Іван, Уштан Віталій, Панчишин Мирослав, Яблонський Володимир. Тренер – Яремчук Олег

Як сказав після матчу наставник ФК «Львів» Ю-15, нарешті відбулася перемога, як хотів я, про яку мріяли хлопці. Й хоча, гра, за словами Олега Яремчука давалася легко, однак дві помилки голкіпера в першому таймі призвели до рахунку 2-0. Спочатку Ковлєв, замість того, аби вибити м’яча подалі, «віддав пас» гравцеві «Прикарпаття», а згодом пропустив «смугастого» поміж рук…

Та в другій половині зустрічі Леви отямилися і взяли ініціативу до своїх ніг. Перший гол забив Артур Ременяк – Рус подав кутовий, Занько підправив головою, 2-1! Друге взяття організували знову ж Микола Рус і Мирослав Панчишин, перший прострілив – другий не схибив, переправивши м’яча в задану ціль, 2-2! А переможну крапку зустрічі поставив сам Рус, асистентом взяття воріт став Максим Занько, 2-3 у підсумку!

Назагал, гра виявилася нервовою, та футболісти проявили характер, боролися. Так тримати, хлопці!