ФК «Львів» Ю-16: на мажорній ноті

Шістнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів» (тренер – Михайло Луцишин), в останньому матчі групового етапу змагань, здолали одноліток з івано-франківського «Прикарпаття»

ФК «Львів» Ю-16 – «Прикарпаття» Івано-Франківськ Ю-16 – 3-2 (2-1)

ФК «Львів» Ю-16: Вента Богдан, Вовк Володимир,  Василина Роман, Подоляк Арсен, Глушко Віталій, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор (Рубай Назар), Притула Богдан-Денис, Янчак Вадим, Челядин Віталій (Сукач Володимир), Грицак Назар (Закорчемний Руслан). Тренер – Михайло Луцишин.

Вже на першій хвилині першого тайму Назар Грицак, вийшовши на «побаччення» із голкіпером команди-гостей, свою нагоду прогавив. І через кілька хвилин спарцювало ніким не забути футбольне правило – після контратаки франківчак, м’яч із власних воріт виймав Богдан Вента, 0-1. Та ще до перерви наші юнаки зуміли, і відігратися, і вийти вперед. Спочатку Роман Василина метрів з двадцяти, виконуючи штрафний постріл, перекинув стінку і влучив у сітку воріт із внутрішньої сторони, 1-1! А наприкінці тайму, Богдан Притула віддав вивірено «смугастого» на Андрія Вичіжаніна, останній не схибив, 2-1!

Другий тайм знову розпочався «похмуро» для наших гравців – на першій хвилині обрізка в центрі поля призвела до швидкої атаки та взяття воріт Венти, 2-2…І вже у додатковий час Вадим Янчак, отримавши вивірений пас, вийшов один в один із воротарем «Прикарпаття» та «запалив» на табло остаточний рахунок зустрічі – 3-2!

Назагал, тренер ФК «Львів» Ю-16 – Михайло Луцишин – залишився незадоволений грою своїх підопічних, неналаштованістю гравців на поєдинок. Можливо, це пов’язано з тим, що хлопці достроково посіли третю позицію у групі та забезпечили собі місце в плей-офф ДЮФЛУ.

А вже 9-го червня – у вівторок – об 11-00 на стадіоні «Сокіл» ФК «Львів» Ю-16 прийматиме володаря другого місця у групі «1» – київське «Динамо» Ю-16. І, за словами керманича Левів, будуть «битися» за право виходу в фінальну частину турніру. Матч відповідь – у Києві, у неділю 14-го червня.