ФК «Львів» Ю-17: коли можна грати не основним складом

Переможці групового етапу сезону 2014/15рр., сімнадцятилітні гравці ДЮСШ ФК «Львів», у заключному поєдинку, в Івано-Франківську, зазнали другої поразки в Чемпіонаті. На полі нашу школу, проти вмотивованого місцевого «Прикарпаття», представляла не повністю основна когорта виконавців.

Місцева ж команда, прагнула здобути максимальний результат, оскільки футбольна тамтешня школа знаходиться в зоні вильоту з Вищої ліги ДЮФЛУ.

«Прикарпаття» Івано-Франківськ Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 – 1-0 (0-0)

ФК «Львів» Ю-17: Ледвій Тарас, Занько Григорій, Марушка Руслан, Андрушко Іван, Заяць Максим (Русин Назарій, 70), Теплий Віталій-Дмитро (Панилик Остап, 20), Іваночко Юрій, Дєдух Руслан, Околіта Юрій (Сорока Степан, 20), Гамарник Остап, Савошко Олександр.

У першому таймі на полі точилася рівна гра, без суттєвих загострень. А в другій 45-ти хвилинці стовідсотковий шанс відзначитися втратив Остап Гамарник, змарнувавши вихід 1 в 1. А потім було непорозуміння між Іваном Андрушком і Тарасем Ледвієм. Перший скинув смугастого голкіперу, проте прудкішим виявився гравець «Прикарпаття», обікравши наших футболістів, як наслідок, рахунок змінився на 1-0…Та зрівняти львів’яни могли, однак найкращий голеадор групового етапу – Назарій Русин – з убивчої позиції, головою, спрямував м’яча прямісінько в руки воротарю команди-суперника. Варто також згадати момент, коли «шкіряний» застряг у змокрілій від дощу землі на лінії наших воріт…

На цей поєдинок Олег Колобич дав можливість відпочинути ряду футболістів, оскільки вже 27-го червня, в Одесі стартує Фінальна стадія змагань. Окрім «Львова», напряму туди потрапило ще три команди: «Динамо» Київ, «Дніпро» Дніпропетровськ та одеський «Чорноморець». Ще чотири представники визначаться після стадії плей-офф. Після цього вісім суперників розділять на дві групи. Про підсумки жеребкування, ми повідомимо на нашому сайті.