ФК «Львів» Ю-17: нульова з командою «Прем’єр-ліги»

Найстарша команда ДЮСШ ФК «Львів», 20 червня, у суботу, провела черговий контрольний поєдинок. Цього разу суперником хлопців Олега Колобича була львівська «Погонь», що виступає в когорті найсильніших команд нашої області

ФК «Львів» Ю-17 – «Погонь» Львів (дорослі) – 0-0

ФК «Львів» Ю-17: Яцків Юрій, Гаврушко Іван, Андрушко Іван, Марушка Руслан, Бариляк Руслан, Заяць Максим, Теплий Віталій-Дмитро, Якімець Володимир, Вантух Роман, Савошко Олександр, Русин Назарій. На заміну виходили: Дєдух Руслан, Занько Григорій, Іваночко Юрій, Околіта Юрій, Василина Роман, Янчак Вадим. Тренер – Олег Колобич, помічник – Андрій Чіх, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

У першому таймі Львівські Леви більше володіли м’ячем, однак вразити ворота досвідченого клубу не змогли. Друга сорокап’ятихвилинка, на відміну від першої, запам’яталась рядом гольових моментів, які, однак, жодна з команд не змогла реалізувати. Щоправда, переважно, «за серце хапався» тренер «Погоні». Раз за разом гравці ФК «Львів» Ю-17 втрачали шанс забити гол. Руслан Бариляк з тридцяти метрів влучив у перекладину, Максим Заяць зряче пробивав метрів з 10-ти – воротар «поляків» просто таки «витягнув» круглого. Олександр Савошко з п’яти метрів (!) примудрився влучити у голкіпера команди суперника, хороший шанс був змарнований і Юрієм Іваночком. За сім хвилин до кінця поєдинку «Погонь» залишилась у меншості (друге попередження), однак городяни дотиснути гостей не зуміли. Щоправда один момент у представника «Прем’єр-ліги» був, але помилкою Юрія Яцківа, більш дорослі футболісти не скористались.

«Погонь» добряча команда, за неї виступають ті футболісти 1997-го року, що не потрапили в Ю-19 львівських «Карпат», є вихованці «Скали» і СДЮШОР-4. Назагал хорошою видалась гра, у нас було більше бажання, однак, забити гол не вдалося»,- відзначив тренер ФК «Львів» Ю-17 Олег Колобич.

Вже наступний контрольний матч Леви проведуть 21-го червня у Винниках проти місцевого «Руху», а далі буде вояж в Одесу. До слова на другий збір разом із ФК «Львів» Ю-17 вирушать і два вихованці ФК «Львів» Ю-16 (тренер – Михайло Луцишин), які добре зарекомендували себе, мова йде про Вадима Янчака і Романа Василину.

Інформаційна служба «Львова»