ФК «Львів» Ю-17: перемога в контрольному матчі

Вихованці Олега Колобича, завершивши Перший навчально-тренувальний збір, що проходив у Жовкві, 17-го червня провели контральний поєдинок із командою, що на даний момент посідає третю сходинку в Прем’єр-лізі Львівщини – ФК «Демня»

ФК «Львів» Ю-17 – ФК «Демня» (дорослі) – 3-2 (1-2)

ФК «Львів» Ю-17: Яцків Юрій, Гаврушко Іван, Андрушко Іван, Марушка Руслан, Бариляк Руслан, Заяць Максим, Теплий Віталій-Дмитро, Якімець Володимир, Вантух Роман, Савошко Олександр, Русин Назарій. На заміну виходили: Воробель Максим, Дєдух Руслан, Дзюпин Богдан, Занько Григорій, Іваночко Юрій, Ледвій Тарас, Околіта Юрій, Сорока Степан, Ціздин Владислав, Притула Богдан-Денис, Василина Роман, Янчак Вадим. Тренер – Олег Колобич, помічник – Андрій Чіх, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Матч проходив у Львові на стадіоні «Сокіл» і виявився гольовим. Спочатку, на 35-й і 36-й хвилинах Леви пропустили одразу два м’ячі, у складі «Демні» відзначився дублем Тарас Сеньків. Останній здійснив разючий індивідуальний прохід, а потім, замкнув передачу партнера, 0-2. Та ФК «Львів» Ю-17 не знітився і ще у першому таймі один м’яч відквитав – Гаврушко віддав Русину, а Назарій не схибив, 1-2.

У другій 45-ти хвилинці городяни зуміли не просто зрівняти рахунок, а й здолати представника «Прем’єр-ліги». Другий гол у ворота ФК «Демня» «вколотив» Роман Вантух, до слова, передував цьому вихід 1 в 1 Русина, а третє взяття воріт провели Околіта, Русин і представник ФК «Львів» Ю-16 Вадим Янчак. Саме підопічний тренера Михайла Луцишина і записав на свій рахунок останній гол у грі, 3-2 у підсумку. До слова, окрім Янчака, на перегляді в Олега Колобича було ще два представники ФК «Львів» Ю-16 – Богдан-Денис Притула і Роман Василина.

Наступний контрольний поєдинок ФК «Львів» Ю-17 проведе із дорослою командою «Погонь» Львів 19-го червня о 16-00 на стадіоні «Сокіл» і ще один двобій відбудеться у Винниках, проти місцевого «Руху». А вже з 21-го до 27-го червня Львівські Леви проведуть Другий навчально-тренувальний збір, цього разу в місті-господарі Фіналу ДЮФЛУ – Одесі, на футбольній базі «Совіньйон».

Стосовно своїх суперників у груповому етапі Фіналу, тренер галичан сказав наступне: «Як на мене, у групі «Б» буде складніше, а серед команд нашої четвірки, без сумніву фаворитом є київське «Динамо», команда, представники якої зібрані з усієї країни, та, практично усі, виступають за Збірну України. Динамівці в цьому сезоні не зазнали жодної поразки, в пасиві мають лише дві нічиї. А з РВУФК Київ та запорізьким «Металургом» ми вже знайомі. Гадаю саме ці дві команди і боротимуться з нами за другу позицію в групі «А».