ФК «Львів» Ю-17: перемога в черговому контрольному поєдинку

Вихованці Олега Колобича, готуючись до Фіналу ДЮФЛУ, провели третій спаринг, цього разу помірялись наші футболісти силами із винниківським «Рухом»

«Рух» Винники (юнаки) – ФК «Львів» Ю-17  – 1-2 (0-0)

ФК «Львів» Ю-17: Яцків Юрій, Гаврушко Іван (46 Андрушко Іван), Василина Роман (50 Заяць Максим), Марушка Руслан, Занько Григорій, Дєдух Руслан, Іваночко Юрій, Савошко Олександр (46 Вантух Роман), Янчак Вадим (50 Русин Назарій ), Якімець Володимир (46 Теплий Віталій-Дмитро), Околіта Юрій.  Тренер – Олег Колобич, помічник – Андрій Чіх, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Перша половина зустрічі пройшла за тотальної переваги Львівських Левів, городяни атакували і володіли ситуацією на футбольному полі, однак щоразу втрачали моменти, і одна з тих причин – неймовірна гра воротаря винниківського клубу, який, за словами тренера наших футболістів, «витягував» усе.

Однак кураж стража воріт «Руху», як і сили тамтешнього клубу вичерпалися у другому таймі. Спочатку гарну комбінацію завершив прицільний постріл, метрів з шістнадцяти, у виконанні голеадора ФК «Львів» Ю-17 Назарія Русина, 0-1! Не пройшло багато часу, як вихованці ДЮСШ ФК «Львів» забили знову – вихід три в два завершився пасом Русина Юрію Іваночку, останній переправив м’яча у пусті ворота, 0-2! Один гол «рухівці» таки забили, щоправда з пенальті, за три хвилини до завершення поєдинку, 1-2 у підсумку.