ФК «Львів» Ю-17: восьме місце за підсумком фіналу ДЮФЛУ

Вихованці Олега Колобича, завершили виступ у фінальній частині ДЮФЛУ, провівши чотири поєдинки – три у групі та ще один за 7-8 місце

Груповий етап:

28.06 – РВУ ФК Київ Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 – 2-1 (1-1)

29.06 – ФК «Львів» Ю-17 – «Динамо» Київ Ю-17 – 0-0

1.07 – «Металург» Запоріжжя – ФК «Львів» Ю-17 – 1-1 (0-0)

Матч за 7-8 місця:

ФК «Львів» Ю-17 – «Чорноморець» Одеса Ю-17 – 1-2 (1-1)

Назагал, в усіх поєдинках футболісти ДЮСШ ФК «Львів» виглядали достойно, варто відмітити матч з київським «Динамо», де, мало того, що за перші десять хвилин Леви втратили три гольові моменти (!), ще й контроль матчу, особливо у першому таймі проходив за нашим сценарієм.

У першому ж поєдинку проти РВУ ФК Київ, гол до свого ліку записав Русин, однак для позитивного результату, цього виявилося замало. Кияни вдало виконали штрафний постріл і кутовий удар.

У матчі проти запорізьких одноліток гол організував Іваночко з передачі Якимця, однак друга нічия поспіль дозволила Левам посісти лишень четверту позицію в групі.

А в поєдинку за 7-8 місця «Львів», завдяки влучному пострілу Вантуха головою, вів у рахунку, однак втримати перемогу не зумів.

Назагал, виступом своїх хлопців тренер Олег Колобич залишився задоволеним, однак, за його словами, забракло фарту.

ФК «Львів» Ю-17: Андрушко Іван, Бариляк Руслан, Вантух Руслан, Воробель Максим, Гаврушко Іван, Гамарник Остап, Дєдух Руслан, Дзюпин Богдан, Занько Григорій, Заяць Максим, Іваночко Юрій, Ледвій Тарас, Марушка Руслан, Околіта Юрій, Панилик Остап, Русин Назарій, Савошко Олександр, Сорока Степан, Теплий Віталій-Дмитро, Ціздин Владислав, Якімець Володимир, Яцків Юрій. Тренер – Олег Колобич, помічник – Андрій Чіх.