ФК «Львів» Ю-17: підготовка до фінальної частини ДЮФЛУ триває

Переможці групи «4» (юнаки 1998-го р.н.) відбули на перший навчально-тренувальний збір до міста Жовкви (Львівська область) аби якнайкраще підготуватися до Фіналу ДЮФЛУ, що триватиме з 28-го червня до 5 липня в Одесі

Збори триватимуть з 12-го до 16 червня і включатимуть, і двохразові, й одноразові заняття, які чергуватимуться. А через матчі в Чемпіонаті Львівської області, як от 17-го червня проти дорослої команди ФК «Демня», наші юнаки проведуть ряд контрольних поєдинків, аби ще більше загартуватись перед зустріччю з найкращими колективами ДЮФЛУ.

У Жовкві підопічні Олега Колобича мешкають в готелі біля Центрального стадіону, на якому й тренуються. На збори відбуло вісімнадцять майстрів шкіряного м’яча, за виключенням двох Остапів,- Панилика й Гамарника: перший лікується, другий – здає ЗНО. У планах ФК «Львів» Ю-17 провести і другий навчально-тренувальний збір вже безпосередньо в Одесі.

До слова, жеребкування групового етапу Фіналу вібудеться у вівторок 16-го червня, об 11-00.

ФК «Львів» Ю-17: Андрушко Іван, Бариляк Руслан, Вантух Руслан, Воробель Максим, Гаврушко Іван, Гамарник Остап, Дєдух Руслан, Дзюпин Богдан, Занько Григорій, Заяць Максим, Іваночко Юрій, Ледвій Тарас, Марушка Руслан, Околіта Юрій, Панилик Остап, Русин Назарій, Савошко Олександр, Сорока Степан, Теплий Віталій-Дмитро, Ціздин Владислав, Якімець Володимир, Яцків Юрій. Тренер – Олег Колобич, помічник – Андрій Чіх.

До слова, в південну столицю України вирушить 18-ть гравців, хто саме – стане відомо згодом.

Інформаційна служба «Львова»