ФК «Львів» Ю-9: участь в турнірі пам’яті Віктора АСЛАНЯНА

 

Наймолодші вихованці ДЮСШ ФК «Львів» – ФК «Львів» Ю-9 (діти 2006р.н.) – взяли участь у традиційному футбольному турнірі, присвяченому пам’яті львівського футболіста і тренера Віктора Асланяна. Віктор Асланян народився у Тбілісі далекого 1936-го року. Розпочав спортивну кар’єру в Україні, а саме – на Донеччині, а завершував – у Галичині. Виступав за львівські клуби «Сокіл» і «Карпати». Та найбільше футбольний маестро любив працювати із дітьми

Цього року змагання проходили на штучних полях стадіону «Україна». У часть у Всеукраїнських футбольних баталіях взяло вісімнадцять колективів із усієї держави.

У своїй групі вихованці В’ячеслава Вариводи так зіграли матчі:

ФК «Львів» Ю-9«Карпати» Львів Ю-9 – 0-5

ФК «Львів» Ю-9 – «Покрова» Львів Ю-9 – 0-4

ФК «Львів» Ю-9 – «Зінадін» Ужгород Ю-9 – 0-4

ФК «Львів» Ю-9 – «Славутич-2» Запоріжжя Ю-9 – 2-1

ФК «Львів» Ю-9 – ФК «Свалява» Ю-9 – 0-4

Стиковий поєдинок: ФК «Львів» Ю-9 – СДЮШОР-4 Львів Ю-9 – 4-0

Матч за 9-те місце: ФК «Львів» Ю-9 – «Славутич-2» Запоріжжя Ю-9 – 2-1

За словами тренера команди, турнір пройшов на хорошому рівні. Свято було організовано вдало, під супровід музики. До слова, без нагород не залишились і наші хлопчаки, отримавши «Бронзовий кубок». А найкращим гравцем у складі «Львова» став Ковбаснюк Олександр.

ФК «Львів» Ю-9: Мілевський Олександр, Бендина Андрій, Шумило Роман, Чеберинчак Андрій, Бондарук Сергій, Грицкевич Павло, Польовий Михайло, Щутяк Богдан, Кривошанський Данило, Ковбаснюк Олександр. Тренер – В’ячеслав ВАРИВОДА.

Інформаційна служба «Львова»