Асистенти арбітра: Янтуріна А.О. (Львівська) Притула В.Г. (Львівська)

ФК “Львів” – “Тепловик” – ДЮСШ-3 І.Франківськ –  3-1.
Голи: ??? (43) – Дроздовський (29), Горін (53), Зайчук (83).

ФК “Львів” Стеф’юк (Паламар, 45), Турко (Синицький, 81), Глушко, Горін, Дроздовський (Дахновський, 54), Зайчук,  Вичіжанін (Міщук, 60 (Тягло, 89)), Ременяк, Семенюк, Романчук (Савула, 77), Янчак (Хімчак, 62).
Головний тренер:
Андрій Чіх.

Сьогодні на стадіоні “СКА” відбувся матч 10 туру Першої Ліги U-19. Львів’яни приймали гостей з Івано-Франківська – ФК  “Тепловик-ДЮСШ-3″, який посідав третю сходинку у турнірній таблиці. Нагадаємо, що “синьо-золоті” у 9-му турі зазнали першої поразки, але залишались безсумнівними лідерами змагань.
У першій половині першого тайму гра точилася в більшості на середині поля. Проте, гості були більш справними з м’ячем та пробували атакувати. Було два небезпечні моменти по правому флангу, але пробили повз стійку воріт. Господарі поля мали декілька моментів але не реалізували їх. Було помітно, що гравцям бракує швидкості та влучності, через що віддавали круглого прямо суперникам.  Фактично не було створено жодного небезпечного моменту. Але, при черговій подачі з кутового, “городяни” все таки відкривають рахунок на 29 хвилині. Зайчук подав кутовий удар на ворота суперників, гравці винесли м’яч за межі штрафної площадки, де Сергій Дроздовський перехопив м яч та, не задумуючись, пробив потужний удар у сітку суперників. На 43 хвилині гравець “Тепловика” з середини поля виривається в атаку та виходить на побачення із Стеф’юком, обходить його, і пробиває у пусті ворота господарів. На перерву обидві команди ідуть з рахунком 1-1.
З роздягальні команди вийшли заряджені, що відчувалось у другому таймі. Через травму Стеф’юка у другий тайм на ворота став Паламар. Вже на перших хвилинах другого тайму почала точитись справжня боротьба за м’яч. Видно було, що ані господарів, ані гостей нічия не влаштує. Суперники ледь не забили гол на перших хвилинах, однак наші гравці врятували ворота та винесли з поля м’яч головою. ФК “Львів” отримав нагоду пробити штрафний удар та реалізував його. Зайчук навісив круглого Горіну, і той розвів м’яча та голкіпера у різні сторони, 2-1. Далі баталії на полі вщухли. Протягом другогої половини другого тайму суперники не змогли створити жодного небезпечного моменту. “Городяни” пробували атакувати по правому флангу, Семенюк прийняв удар на голову та пробив вище перекладини. На 83 хвилині автор двох гольових  передач Михайло Зайчук, побачивши, що воротар суперників вийшов задалеко,  пробиває по порожніх воротах, 3-1. Матч приносить господарям поля 3 очки. ФК “Львів” впевнено лідирує у турнірній таблиці.