СКК “Демня” – ФК “Львів”. Післяматчеві коментарі гравців.

ФК “Львів” вилетів в 1/4 Кубку України серед аматорів у поєдинку з “Демнею”. Після поєдинку гравці “городян”прокоментували результат зустрічі.

Олег Матушевський, капітан ФК “Львів”:
– “В першу чергу хочеться вибачитись перед вболівальниками, що не виправдали їхніх сподівань… Вся команда зараз в пригніченому стані, чекали зовсім іншого результату. Якщо брати саму гру, я б поділив її на два тайми. В першому нам не вийшло виконати ту установку, яку казав тренер, не було хороших гольових моментів…Плюс, знову пропустили нелогічний м’яч. У другому таймі трошки наша гра покращилася, вдалось забити швидкий м’яч. Загалом, вважаю, що суперника ми переграли в другому таймі. Можливо, потрібно було більше грати низом в пас, а ми збились на верхові передачі. В неділю на нас очікує знову серйозна гра, тому потрібно нам всім разом вибиратися з тієї ситуації в якій ми опинились, робити правильні висновки над помилками і рухатись вперед.”

– Станіслав Чепа, захисник ФК “Львів”:
“Я вважаю, що нам для перемоги не вистачило достатньо майстерності. Матч з “Демнею” не є винятком. Часто не використовували свої моменти. Або ж взагалі їх не могли створити. Майже всі матчі ми поступаємось в один м’яч. Пропускаємо десь через власні помилки в захисті. Також рівень суперників є більш досвідченіший, тому нам складно відігратись. Будемо працювати над помилками та старатись ставити досвідченішими.”

Інформаційна служба ФК “Львів”