Фотомить: винниківський заїзд городян

Як відомо, Футбольний клуб «Львів», у рамках першого навчально-тренувального збору, який проходить у Львові й Винниках і включає у себе процес формування й підготовки команди, проводить десятиденний збір, базою якого в період з 7-го й до 16-го лютого став «Готельно-ресторанний комплекс «Святослав» (м. Винники, вул. І. Франка, 53 б.).

Щоденні напружені дворазові тренування, які включають кросову підготовку, працю в тренажерному залі, двосторонні матчі в спортзалі та на відкритому повітрі зовсім не вимучують «синьо-золотих», адже керівництвом команди створені усі найкращі можливі умови для відновлення спортсменів – якісне повноцінне трьохразове харчування, яке забезпечує кухня ресторану «Святослав», а це: страви різних народів світу (звісно ж ті, що дозволені спортсменам) та рідна українська кухня, яка представлена найповніше,- починаючи від класичних українського борщу з варениками і закінчуючи вишуканим закарпатським делікатесом та кручениками із грибами та сиром. Проживає делегація «Львова» у вишуканих комфортабельних номерах (до речі, кожна кімната має свій неповторний стиль!), де можна спокійно провести час переглядаючи фільм чи блукаючи мережею інтернету. «Святослав», до речі, розміщений у мальовничій місцині – навколо пишні ліси.

І вже після вечері, вчора, делегація, що складалась із представників львівських мас-медіа несподівано завітала до Галицьких Левів, аби довідатись, як вони живуть і про що думають. Футболісти люб’язно ділилися своїми враженнями та всі як один були задоволені умовами та мікрокліматом у колективі.

Світлини – Миколи ВОЛОШИНА

Інформаційна служба «Львова»