Футбольні баталії на «CHRISTMAS CUP 2011»

Вихованці ДЮФШ «Львова» здобули медалі на Першому міжнародному дитячому футбольному турнірі

За неабияким розмахом пройшли змагання серед чотирьох вікових категорій юних майстрів шкіряного м’яча. Як ми вже повідомляли раніше, у даному турнірі «синьо-золота» команда Львова була представлена в трьох вікових групах чотирма командами, а саме: дві бойові дружини підготував тренер Олег ЯРЕМЧУК – «ЛЬВІВ-1 U-11» та «ЛЬВІВ-2 U-11» (діти 2000-го р.н); по одній команді були представлені «ЛЬВІВ-1 U-10» (діти 2001-го р.н) та «ЛЬВІВ-1 U-8» (діти 2003-го р.н),- тренери Ігор КАРІМОВ і Ростислав ГОРЕЦЬКИЙ, відповідно.

Пропонуємо Вашій увазі результати поєдинків, а також підсумкові турнірні таблиці:

МАТЧІ 16.12.2011р. (ПТ.)

«ЛЬВІВ» – «Унія-1» Варшава (Польща) 1-2

«ЛЬВІВ-1» – «Динамо» Київ 4-4

«ЛЬВІВ-2» – «Рух» Винники 2-1

«ЛЬВІВ» – «Роздільна» Одеська обл. 0-4

«ЛЬВІВ» – «Каскад» Бровари 0-4

«ЛЬВІВ» – СДЮШОР-4 Львів 1-1

 

МАТЧІ 17.12.2011р. (СБ.)

«ЛЬВІВ-1» – «Атлетік» Одеса 5-0

«ЛЬВІВ» – ДЮСШ-22 Київ 1-0

«ЛЬВІВ» – «Нива-1» Вінниця 1-1

«ЛЬВІВ-2» – «Арсенал» Біла Церква 1-1

«Чорноморець» Одеса – «ЛЬВІВ-2» 3-0

«ЛЬВІВ-1» – «Орлікі» Єрузал (Польща)2-1

«ЛЬВІВ» – «Унія-2» Варшава (Польща) 2-0

 

МАТЧІ 18.12.2011р. (НД.)

«Черкаси» – «ЛЬВІВ-2» 1-1 (пен. 0-1)

«ЛЬВІВ» – «Покрова» Львів 0-1

«Карпати» Львів – «ЛЬВІВ» 1-1 (1-3)

«Нива» Вінниця – «ЛЬВІВ-2» 3-1

«ЛЬВІВ» – «Ніка» Івано-Франківськ 5-0

«ЛЬВІВ» – «Арсенал» Біла Церква +/-

«Локомотив» Львів – «ЛЬВІВ» 4-0 (фінал)

 

ПІДСУМКОВІ ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

U-11/2000р.н.

1. «Покрова» Львів

2. «Ніка» Івано-Франківськ

3. «ЛЬВІВ-1»

4. «Арсенал» Біла-Церква

5. «Динамо» Київ

6. ДЮСШ-1 Хмельницький

7. «Чорноморець» Одеса

8. ЦСКА-1 Київ

9. «Нива» Вінниця

10. «ЛЬВІВ-2»

11. ДЮСШ Черкаси

12. «Орлікі» Єрузал (Польща)

13. «Рух» Винники

14. «Атлетік» Одеса

15. ЦСКА-2 Київ

16. «Відок» Скернівіце (Польща)

 

U-10/2001р.н.

1. «Локомотив» Львів

2. «ЛЬВІВ»

3. «Карпати» Львів

4. «Нива-1» Вінниця

5. «Ніка» Івано-Франківськ

6. «Арсенал» Біла-Церква

7. СДЮШОР-4 Львів

8. «Бродно» Варшава (Польща)

9. «Леви» Львів

10. «Унія» Варшава (Польща)

11. «Нива-1» Вінниця

12. ДЮСШ-22 Київ

13. «Каскад» Бровари

14. «Діназ» Вишгород

15. «Роздільна» Одеська обл.

16. «Чорноморець» Одеса

 

U8/2003р.н.

1. «Нива-2» Вінниця

2. «Нива-Світанок» Вінниця

3. «Роздільне» Одеська обл.

4. «Арсенал» Біла-Церква

5. «Каскад» Бровари

6. «Карпати» Львів

7. «Новатор» Хмельницький

8. «Унія-1» Варшава (Польща)

9. «ЛЬВІВ»

10. «Ніка» Івано-Франківськ

11. «Жемчужина» Одеса

12. «Унія-2» Варшава (Польща)

13. «Чорноморець» Одеса

14. «Нива-1» Вінниця

15. «Діназ» Вишгород

16. «Дуназ» Вишгород

 

Також здобутком Синьо-Золотих Левів стало те, що гравець Бугайов Олег (U-10) став одним з кращих захисників турніру, а  Пилипишина Назара (U-10) було визнано, як найкращого нападника!

 

Інформаційна служба «Львова»