Ігор ПЕТРОВ: «В Першій лізі грають дорослі футболісти, які заробляють гроші та кормлять свої сім’ї»

Головний тренер донецької команди на післяматчевій прес-конференції відповів на запитання львівських журналістів

– Ну, по-перше, ми задоволені результатом, це друга наша перемога на виїзді. Гра вийшла вельми в’язкою, «Львів» у першому таймі запропонував хороший швидкісний темп, дві команди намагалися грати у футбол, прагнули захопити територію, як наслідок вийшла боротьба, переважно в центрі поля, а моментів гострих було обмаль. Після перерви нам вдалось провести декілька комбінацій, забити другий гол і після цього, я так міркую, гра пішла згідно нашого сценарію, ми стали створювати більше моментів і як наслідок, забили чотири голи.

– Кого б ви хотіли назвати найкращим серед своїх хлопців?

– Я нікого не люблю виокремлювати індивідуально. Сьогодні, можна так сказати, вся команда спрацювала на результат, дуже відповідально підійшли до гри, чітко, практично не дозволили супернику нічого створити.

– Яке завдання стоїть перед вашою командою на цей сезон?

– Перед нашою командою в перший рік завдання ніякого не має. Ми награємо склад, надаємо шанс проявити себе кожному футболісту ну й відшліфовуємо гру таким чином, аби вона стала показовою, ось так. Можна сказати, що цього року в нас сезон для ознайомлення.

– Пане Ігорю, перше коло позаду, як вам рівень команд Першої ліги?

– Ну…ми можемо порівнювати із Другою лігою. Скажу, що це дуже велика різниця. В Другій лізі є багато команд, де виступають молоді гравці, по чотири-п’ять юнаків, які ще не змужніли. А в Першій лізі грають дорослі футболісти, які заробляють гроші та кормлять свої сім’ї, тому самовіддача йде на сто відсотків, темп витримується протягом усієї гри, тому тут розслабитися не дають. Саме тому себе потрібно тримати в хорошому стані й концентрація повинна бути, бо як тільки десь прогавиш – може трапитись біда, потрібно завше бути на сторожі.

– Судячи з турнірної таблиці, вам це вдається…

– Так, початок, як ви бачите, не поганий. Вже п’ять турів йдемо без поразок, під кінець першої половини сезону ми десь зрозуміли, що таке Перша ліга, почали більш відповідально підходити до поєдинків. У Другій лізі була одна підготовка для футболістів перед іграми, в Першій лізі така підготовка не проходить, потрібно вдосконалюватися протягом усього тижня, не бавитись, не займатись дурницями, тоді все буде гаразд. Ми до цього прямуємо, аби в нас все було добре, вималювався склад, а далі вже керівництво буде дивитися що робити.

Інформаційна служба «Львова»

Світлина – офіційний сайт ФК “Олімпік” Донецьк