Роман МАРИЧ: «Крім бажання, потрібна ще й майстерність»

По-перше, хотів би привітати команду господарів з перемогою. За грою, нас «вибили» два швидкі голи – коли не вистачило концентрації і ми не розібралися в захисті. У Алчевська хороші нападники, досвідчена команда, яка не один рік грає в першій лізі. У нас же молода команда, колектив ще не збалансувався, і поки що нам важко брати очки на виїзді. Хотів би подякувати своїм хлопцям за бажання і старання, але потрібна ще й майстерність. Будемо над цим працювати. Моменти у нас були, але ми їх не використовували. Взагалі, ми дуже мало забиваємо – у нас немає концентрації, активності попереду і «кульгає» реалізація моментів. У нас є гравці рівня області, є й ті, хто пограв в першій лізі, але їх якість не відповідає потрібному рівню. Ми намагалися показати хороший футбол, але не вийшло – результат очевидний.

– Сьогодні у вашій команді сподобався Грицай. Він зіграв на своєму рівні? А, може, гірше чи краще від звичайного?

– Грицай – лідер команди. Він грав ще у Рябоконя. Те ж саме можу сказати і про Жука. Вони повинні вести команду за собою, і зараз ми ними задоволені, незважаючи на помилки – це робочі моменти.

– Мостовий не грав через травму?

– Це досвідчений гравець, якого ми взяли недавно. Так, він травмований. Сподіваюся, на наступну гру, з «Олімпіком», він буде в строю.