19 березня 15:00 Андріївка, спортивний комплекс ім. Кажаєва.

СЕВАСТОПОЛЬ: Лутченко (Потапов, 46), Воронін, Челядник, Чарковський, Солович, Стрельцов (Симуділі, 90), Гуйганов, Гевлич (Недоля, 46), Власюк (Бурий, 83), Сечін (Іщенко, 79), Тудаков (Морозко, 56).

Старший тренер – Анатолій СКВОРЦОВ.

ЛЬВІВ: Шпук, Родін, Лешко, Басараб, Плієв (Вербний, 46), Мельник (Вольський, 46), Войтович, Куцяба (Кудь, 72), Гордійчук (Сідельник, 70), Балух (Онисько, 74), Гарас (Козловський, 56).

Головний тренер – Володимир ЖУРАВЧАК.

Голи: Власюк, 3, Гевліч, 28 – Куцяба, 60 (з пен.)

Арбітри: В’ячеслав Малокостов, Віталій Щетина, Євгеній Челишев (усі – Севастополь).

За словами тренера городян Андрія ЧІХА, гра видалася доволі напруженою, з багатьма елементами чоловічої боротьби. Перший гол, як показав повтор, був зарахований помилково, бо після потужного пострілу Власюка, круглий влучив у внутрішню сторону перекладини, від неї відлетів у газон і не пересік лінії воріт, проте рахунок став 0-1. Другий м’яч влетів у сітку воріт Василя ШПУКА у середині першого тайму, після організованої атаки севастопольців правим флангом і прицільного пострілу Гевліча, 0-2. У другому ж таймі перевагою володіли саме городяни зі Львова, але відзначилися лише раз: після того, як у власному штрафному майданчику севастопольці сфолили на Басарабі, пенальті чітко реалізував Куцяба, у підсумку 1-2.

А вже післязавтра – у четвер – «Львів» вирушить у Кіровоград, аби зіграти перший офіційний матч цього року з місцевою «Зіркою».