Турнір пам’яті Вараксіна серед дітей 2010, 2012 ,2013 р.н. День 1. Результати

У п’ятницю, 3-го січня, стартував юнацький турнір з футболу «Кубок Володимира Вараксіна-2020». Сьогодні відбувались матчі трьох вікових категорій: 2010, 2012 та 2013 років народження. Серед них були і команди ДЮФШ ФК «Львів»  2012 та 2013 (тренер Назарій Слав’як) р.н. 

Календар традиційного турніру пам’яті Володимира Вараксіна серед команд 2012 р.н.
Група А                                                         
1.Еколенд Львів                    
2. ФК Львів-1                                
3. Скала Стрий                     
 
Група Б 
1. Янів І.Франкове
2. ФК Львів-2 
3. Галичина Львів
 
 Група В
1. Рух Винники 
2. Старт Львів
3. ДжуніорКлаб 
 
 Група Д
1. ФК Шкло
2. Покрова
3. Карпати-12
 
03 січня – пятниця

Спортивний зал ЗООВЕТ Академія

Еколенд Львів – ФК Львів-1 3:0
Янів І.Франкове – ФК Львів-2 1:2
Старт Львів –Еколенд Львів 0:2
Галичина – Янів І.Франкове 0:5
ФК Львів-1 – Старт Львів 7:0
ФК Львів-2 – Галичина Львів 3:1

Пара І – 1/4 фіналу – А1 – Б2 – Еколенд – СФК Янів 3:1
Пара ІІ – 1/4 фіналу -Б1 – А2 – ФК Львів-2ФК Львів-1 1:2
Матч за 9-12 місце – А3 – Б3 – Старт – Галичина 4:1
 
Рух Винники – Скала Стрий 3:1
Покрова Львів – Карпати-2012 Львів 4:0
Джуніор Клаб – Рух Винники 0:5
ФК Шкло – Покрова Львів 1:5
Джуніор Клаб – Скала Стрий 1:4
Карпати-2012 – ФК Шкло 6:3
Пара ІІІ – 1/4 фіналу -В1 – Д2 – Рух Винники – Карпати Львів 1:0
Пара IV – 1/4 фіналу -Д1 – В2 – Покрова Львів – Скала Стрий 4:0
Матч за 9-12 місце -В3 – Д3 – Джуніор Клаб – ФК Шкло 0:5
Календар традиційного турніру пам’яті Володимира Вараксіна серед команд 2013 р.н. (тренер Назарій Слав’як)
 
Група А                                                    
1. Динамо С Львів                         
2. ФК Львів                                  
3. Карпати-2 Львів                        
4. Клуб Лева Львів                                    
5. Джуніор Клаб-2 Львів
 
    Група Б
1. Динамо К Львів
2. Карпати-1 Львів
3. Скала Стрий
4.Джуніор Клаб-1 Львів
5. СФК Янів І.Франкове
 
Спортивний зал Південний

03 січня – пятниця

Динамо С – Джуніор Клаб-2 Львів 4:0  
ФК Львів – Клуб Лева Львів 5:0
Динамо С – Карпати-2 Львів 3:0
ФК Львів – Джуніор Клаб-2 Львів 
Клуб Лева Львів – Карпати-2 Львів 0:2
Динамо С – ФК Львів 3:3
Джуніор Клаб-2 Львів – Клуб Лева Львів 1:2
Карпати-2 Львів – ФК Львів 0:2
Динамо С – Клуб Лева Львів 1:0
Карпати-2 Львів – Джуніор Клаб-2 Львів 3:1
 
Турнірна таблиця
1. ФК Львів – 10 очок;
2. Динамо С – 10 очок;
3. Карпати-2 Львів – 6 очок;
4. Клуб Лева – 4 очки;
5. Джуніор Клаб-2 – 0 очок
 
Динамо К – СФК Янів І.Франкове 4:2
Карпати-1 Львів – Джуніор Клаб-1 Львів 0:1
Динамо К – Скала Стрий 4:1
Карпати-1 Львів – СФК Янів І.Франкове 0:1
Джуніор Клаб-1 Львів – Скала Стрий 3:3
Динамо К – Карпати-1 Львів 4:2
СФК Янів І.Франкове – Джуніор Клаб-1 Львів
Скала Стрий – Карпати-1 Львів 
Динамо К – Джуніор Клаб-1 Львів 
Скала Стрий – СФК Янів І.Франкове 0:2
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»