Турнір пам’яті Володимира Вараксіна серед дітей 2007 р.н. День 1. Результати

У суботу, 4-го січня, стартував юнацький турнір з футболу «Кубок Володимира Вараксіна-2020» вікової категорії 2007 року народження. В турнірі приймала участь команда ДЮФШ ФК «Львів».

Календар традиційного турніру пам’яті Володимира Вараксінасеред команд 2007 р.н.

Календар матчів
4 січня – субота
Стадіон Сокіл

09.00          ФК Львів білі – Карпати-2008 зелені 0:2. Голи: Хлівнюк Назар, Тлумак Максим.
09.00          ФК Львів-2008 – СДЮШОР-4 Львів 5:0 Голи: Мусаелян Арсен (два), Дацько Максим (два), Фоїна Арсен.
09.40          ФК Львів сині – ДЮСШ Жидачів 1:0 Гол: Ревакович Ростислав
09.40          ДЮСШ Янтар Новояворівськ – Карпати-2008 жовті 1:0 Гол: Баляс Степан
10.20          ФК Львів білі – ФК Львів-2008 4:1 Голи: Качмар Віталій, Пір’яник Володимир (два), Смеречук Владислав – Смолинець Вадим
10.20          Карпати-2008 зелені – СДЮШОР-4 Львів 6:0 Голи: Шелепінський Володимир (два), Тлумак Максим (два), Хлівнюк Назар, Ковалик Маркіян
11.00          ФК Львів сині – Карпати-2008 жовті 5:0 Голи:Кузик Данило, Ревакович Ростислав, Галушко Олександр, Бекерський Андріан, Кравець Остап.
11.00          ДЮСШ Янтар – ДЮСШ Жидачів 2:0 Голи: Роїк Ігор, Гасюк Назар.
11.40          ФК Львів білі – СДЮШОР-4 Львів 8:0 Голи: Смеречук Владислав (чотири), Каліш Артур, Качмар Віталій, Пукшин Юрій, Леуш Олександр
11.40          ФК Львів-2008 – Карпати-2008 2:1 Голи: Соя Максим, Брездень Давид –  Гавура Давид
12.20          ФК Львів сині – ДЮСШ Янтар 4:0 Голи: Трухим Олег, Гураль Ігор, Бринь Денис, Кравець Остап
12.20          Карпати-2008 Львів – ДЮСШ Жидачів 0:1 Гол: Карпінський Ернест.

Стадіон імені Богдана Маркевича Винники

11.00           Рух-2007 – Спарта Львів 0:0
11.00           Карпати-2007 зелені – СК Леви Львів 2:0
11.40           Рух-2007-2 – Рух-2008 0:0
11.40           Карпати-2007 білі – Пошук Львів 6:0
12.20           Рух-2007 – СК Леви Львів 1:0
12.20           Карпати-2007 зелені – Спарта Львів 8:0
13.00           Рух-2007-2 – Карпати-2007 білі 0:8  
13.00           Рух-2008 – Пошук Львів 5:1
13.40          Рух-2007 – Карпати-2007 зелені 1:1
13.40          СК Леви Львів – Спарта Львів 2:2
14.20          Рух-2007-2 – Пошук Львів 2:3
14.20          Рух-2008 Винники – Карпати-2007 білі 1:1

Турнірне становище у групах

Група А 

1. ФК Львів білі   6 очок
2. Карпати-2008 зелені  6 очок
3. ФК Львів-2008   6 очок

4. СДЮШОР-4 Львів   0 очок

Група Б

1. ФК Львів сині  9 очок
2. ДЮСШ Янтар Новояворівськ    6 очок
3. ДЮСШ Жидачів   3 очки

4. Карпати-2008 жовті  0 очок

Група В

1. Карпати-2007 зелені  7 очок
2. Рух 2007 Винники  5 очок
3. Спарта Львів  2 очки

4. СК Леви Львів  1 очко

Група Д

1. Карпати-2007 білі  7 очок
2. Рух 2008 Винники  5 очок
3. Пошук Львів  3 очки

4. Рух 2007-2 Винники  1 очко

5 січня – неділя
Стадіон Сокіл
Матчі за 1-8 місце

14.20 Пара ІІІ – 1/4 фіналу В1 – Д2 Карпати-2007 білі – Рух 2007 Винники
14.20 Пара ІІ – 1/4 фіналу А2 – Б1 Карпати-2008 зелені – ФК Львів сині
15.00 Пара І – 1/4 фіналу А1 – Б2 ФК Львів білі – ДЮСШ Янтар Новояворівськ
15.00 Пара IV – 1/4 фіналу Д2 – В1 Карпати-2007 зелені – Рух 2008 Винники
15.40 Матчі за 5-8 місцеПара І – Пара IV
15.40 Матчі за 5-8 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
16.00 1/2 фіналуПара І – Пара IV
16.00 1/2 фіналуПара ІІ – Пара ІІІ
16.40 Матч за 7 місце
16.40 Матч за 5 місце
17.20 Матч за 3 місце
17.20 ФІНАЛ

Стадіон імені Богдана Маркевича

09.00 Пара ІІІ – Матчі за 9-16 місце В3 – Д4 Спарта Львів – Рух 2007-2 Винники
09.00 Пара ІV – Матчі за 9-16 місце Д3 – В4 Пошук Львів – СК Леви Львів
09.40 Пара І – Матчі за 9-16 місце А3 – Б4 ФК Львів-2008 – Карпати-2008 жовті
09.40 Пара ІІ – Матчі за 9-16 місце Б4 – А3 ДЮСШ Жидачів – СДЮШОР-4 Львів
10.20 Матчі за 13-16 місце Пара І – Пара ІV
10.20 Матчі за 13-16 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
11.00 Матчі за 9-12 місце Пара І – Пара ІV
11.00 Матчі за 9-12 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
11.40 Матч за 15 місце
11.40 Матч за 13 місце
12.20 Матч за 11 місце
12.20 Матч за 9 місце