Турнір пам’яті Володимира Вараксіна серед дітей 2009 р.н. День 1. Результати

У суботу, 4-го січня, стартував юнацький турнір з футболу «Кубок Володимира Вараксіна-2020» вікової категорії 2009 року народження. В турнірі приймала участь команда ДЮФШ ФК «Львів».

Календар традиційного турніру пам’яті Володимира Вараксіна серед команд 2009 р.н.

Група А                                                             

1. ФК Львів білі                             
2. Галичина-2 Львів                        
3. Карпати-2009-1 Львів                 
4. СДЮШОР-4 Львів                 
5. Лідер Звенигород                       

  Група Б 

1. ФК Львів сині
2. Галичина-1 Львів
3. Карпати-2009-2 Львів
4. Рух Винники
5. ДЮФК Юність Борислав

04 січня – субота.
Стадіон Сокіл

13.00          ФК Львів білі – Лідер Звенигород 7:0 Голи: Стецура Михайло (два), Мриглод Роман, Думич Олександр (три), Маковей Остап.
13.00          Галичина-2 Львів – СДЮШОР-4 Львів 0:2 Голи: Кіт Ігор, Єзерський Лука
13.40          ФК Львів сині – ДЮФК Юність Борислав  1:0 Гол: Кошлєв Матвій            
13.40          Галичина-1 Львів – Рух Винники 2:4 Голи: Швець Руслан, Нагірний Віталій – Пітула Устим (два), Врецьона Остап, Свидницький Богдан
14.20          ФК Львів білі – Карпати-2009-1 Львів 0:1 Гол: Михайлюк Дем’ян
14.20          Галичина-2 Львів – Лідер Звенигород 5:0 Голи: Кленик Олександр (два), Бойко Анатолій, Скрибінець Матвій, Бобко Назар.
15.00          ФК Львів сині – Карпати-2009-2 Львів 0:1. Гол: Юзва Ростислав
15.00          Галичина-1 Львів – ДЮФК Юність Борислав 6:0 Голи: Рудько Назар, Коман Семен (три), Швець Руслан, Нагірний Віталій.
15.40          Галичина-2 Львів – Карпати-2009-1 Львів 0:10 Голи: Жук Сергій, Москвітін Максим, Граціан Марко (два), Чень Максим, Чайка Максим (три), Березович Данило, Михалюк Дем’ян.
15.40          СДЮШОР-4 Львів – Лідер Звенигород 7:0 Голи: Кіт Ігор (два), Адаменко Арсен (два), Ліб Єгор (два), Малер Максим
16.20          ФК Львів сині – Галичина-1 Львів 1:2 Голи: Кошлєв Матвій – Коман Семен (два)
16.20          Рух Винники – ДЮФК Юність Борислав 2:0 Голи: Верцьона Остап, Пітула Устим.
17.00          ФК Львів білі – СДЮШОР-4 Львів 3:0 Голи: Михайлик Матвій, Стецура Михайло, Гук Максим.
17.00          Карпати-2009-1 – Лідер Звенигород 12:0 Голи: Михалюк Дем’ян, Березович Данило (два), Ущапівський Назар, Граціан Марко (чотири), Громяк Олексій (два), Чайка Максим, Жук Сергій.
17.40          ФК Львів сині – Рух Винники 0:3 Голи: Свидницький Богдан, Патрило Віталій, Романчук Ростислав,
17.40          Карпати-2009-2 Львів – ДЮФК Юність Борислав 1:4 Голи: Драбик Захар – Гришко Тарас (два), Юськів В., Демків Артем,

05 січня – неділя
Стадіон імені Богдана Маркевича Винники

13.00          ФК Львів білі – Галичина-2 Львів
13.00          Карпати-2009-1 Львів – СДЮШОР-4 Львів
13.40          Галичина-1 Львів – Карпати-2009-2 Львів
13.40          Рух Винники – ДЮФК Юність Борислав
14.20          Матч за 9 місце       
15.00          Матч за 5-8 місце А3 – Б4
15.00          Матч за 5-8 місце Б3 – А4
15.40          1/2 фіналу А1 – Б2
15.40          1/2 фіналу Б1 – А2
16.20          Матч за третє місце
16.20          ФІНАЛ