Китай любить ЄВРО-2012!

Виконком УЄФА представив посла Євро-2012 у Китаї та компанію, уповноважену обслуговувати на майбутньому футбольному Євро-2012 уболівальників із КНР.
Послом стала відома в країні співачка, народна артистка Тань Цзін. Причому місцева знаменитість стала першим подібним уповноваженим УЄФА в Азії, а також єдиним послом зі сфери мистецтва, офіційно обраним Союзом європейських футбольних асоціацій, повідомляє Укрінформ.
Тань Цзін разом із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, чемпіонами світу з боксу братами Віталієм і Володимиром Кличко, переможцем Ліги чемпіонів УЄФА Андрієм Шевченко та іншими спортивними зірками візьмуть участь у ряді заходів у Китаї та за кордоном, щоб познайомити мешканців різних країн з Євро-2012.
В свою чергу, єдиною уповноваженою обслуговувати китайських уболівальників, у тому числі з Гонконгу, Макао і Тайваню, насамперед VIP-персон, стала шанхайська компанія Shankai. Вона вже має подібний досвід роботи на інших великих спортивних заходах, у тому числі на Мундіалі-2010 в ПАР.

 Інформаційний центр УКРАЇНА 2012

На світлині – Велика китайська стіна