«Синьо-жовтий» підсумок Меморіалу Валентина Гранаткіна (частина друга)

Наступний поєдинок «синьо-жовті» провели проти збірної Греції. Українці прагнули, будь-що, реабілітуватись за ганебну поразку від італійців і це їм вдалося сповна! Хоча наші збірники й вмудрилися пропустити гол вже на першій хвилині (!), проте в першому таймі відігрались, забивши два голи, а в другому ще три. Один із снарядів заколотив форвард «Львова» Святослав Козловський, а на загал голи забивались так: 0-1 Сукіас, 1, 1-1 Хльобас, 36, 2-1 Гринишин, 39, 3-1 Петряк, 54, 4-1 Мишньов, 79, 5-1 Козловський, 90. Кращим гравцем у матчі спеціалісти, в складі наших хлопців, визнали футболіста донецького «Шахтаря» Дмитра Гринишина. На післяматчевій прес-конференції Юрій Мороз сказав, що пропущений гол, на здивування, не був психологічним ударом, а навпаки – заставив команду заграти якісніше, а також наставник «синьо-жовтих» наголосив на особливостях менталітету вітчизняних майстрів шкіряної кулі – поки не сказати міцних слівців – вперед не побіжать…А головний тренер юнаків із Греції на післяматчевій прес-конференції оправдовувався, мовляв, перший раз зібрались таким складом, синтетичне поле для нього є диковинкою…хоча, подякував українцям за урок.

Остаточного вигляду таблиця групи С набула після того, як нульова нічия була зафіксована у двобої греків та італійців: