Ліга Європи. “Динамо” – “Маккабі”. Передматчева прес-конференція Ніра Левіна

кже на питання журналістів відповів капітан команди Шеран Йенін і тренер воротарів Олександр Уваров.

– Для «Маккабі» ця гра вже не має турнірного значення. Чи будете ви грати основним складом або перевірите в справі молодь, резерв?

Ндр Льовін: Хоча навіть перемога в цьому матчі і не виведе «Маккабі» в наступний раунд ЛЕ, але дана гра для нас буде дуже важливою. Запевняю вас, в середу на полі вийдуть всі сильні футболісти нашого клубу. Правда, враховуйте, що у нас є травмовані, які не зіграють.

– Чи аналізували ви сильні і слабкі сторони «Динамо»?

Ндр Льовін: Звичайно ж, ми знайомі з грою «Динамо» і по першій грі, яка відбулася в Ізраїлі. Стежили за цим клубом і в інших матчах. «Динамо» – сильна команда, ми готуємося до дуже непростої гри.

Питання Александру Уварову. Завтра не гратиме Олександр Шовковський, на ваш погляд, це позначиться на силі київської команди?

Олександр Уваров: Я досить добре знаю Сашу, коли він тільки починав в «Динамо». Впродовж багатьох років він є номером 1 збірної України і київської команди. Але такий клуб як «Динамо» повинен мати в своєму розпорядженні двох рівноцінних голкіперів. Переконаний, що так і є.

Шеран Йенін: Відсутність домінуючих гравців завжди викликає певні проблеми. У нас також травмовані деякі провідні гравці, але ми постараємося провести хорошу гру.

– Чому команда приїхала до Києва за два дні до гри, із запасом?

Ндр Льовін: Ми приїхали на два дні раніше, щоб краще підготуватися до матчу. Так, у нас немає шансів на вихід в плей-офф, але, повторюся, ми надаємо дуже серйозне значення цій грі. Ось і приїхали заздалегідь, щоб краще підготуватися і акліматизуватися до місцевої погоди.

– Вас здивувало чимось місто Київ?

Шеран Йенін: Я вперше в цьому місті, і, признатися, дуже вражений побаченим. Плюс позначається особистий аспект: мої дідусь і бабуся до Ізраїлю переїхали саме з України, так що коріння мої тут. Плюс Україна прийматиме Євро-2012, цікаво було подивитися на те, що вже зроблене.

Олександр Уваров: Я завжди з любов’ю і радістю приїжджаю до України і Києва. Приїжджав сюди із збірною Ізраїлю. Тут багато моїх друзів. Не менше, ніж в Москві, де я буваю набагато частішим. Сьогодні спеціально узяв хлоп’ят і поводив їх по Хрещатику, для мене це велике задоволення, гуляти тут. Сподіваюся, вдасться побувати в Києві і під час Євро-2012. Можливо, приїдемо сюди командою.

Ндр Льовін. Останній раз в Києві я був 13 років тому. За цей час місто дуже сильно змінилося в кращу сторону. Він виглядає дуже красиво. Я знайомий з «Динамо», грав проти цієї команди будучи футболістом. Тому знаю, який це сильний клуб. Признатися, я зворушений тим, що тепер мені доведеться знову битися з «Динамо», але вже як тренер.

– Питання Александру Уварову. Вам вдалося побачитися кимось з київських друзів?

Олександр Уваров: Вчора вечеряв разом з Олексієм Міхайліченко. Ми дружимо сім’ями. Так само добре знайомий з Андрієм Балем. Вони приїжджали до мене до Ізраїлю. Я довго можу перераховувати всіх своїх українських друзів. Ви дуже гостинні люди, а ось в Москві такого немає.