«Львів» U-14 – «Скала» Моршин U-14 – 1-3 (0-1): не забиваєш ти – забивають тобі…

м. Львів, стадіон «Сокіл». 17.05.2014 (субота), 14-00.

Арбітр – Микола Маточка (Мукачево)

Асистенти арбітра – Юрій Ковальчук і Анастасія Янтуріна (обидва – Львів)

Делегат ФФУ – Анатолій Філевич (Львів)

«Львів» U-14: 1 Опуда Святослав (99, Їжик Ростислав, 99), 3 Карвацький Андрій, 8 Штурин Олег, 15 Тягло Орест (20 Гнатів Андрій, 47), 5 Яблонський Володимир (17 Зелінський Юрій, 53), 16 Запотічний Прокіп (6 Ільків Святослав, 43), 7 Занько Максим, 21 Клебан Роман, 4 Корпан Максим, 11 Хімчак Максим (19 Ситнік Віктор, 53), 14 Левків Ярослав. Запасні: 18 Уштан Віталій, 13 Лозинський Любомир. Тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик, директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Поєдинок чотирнадцятилітніх футболістів ФК «Львів» не був таким видовищним, як поєдинок між командами U-17 зі Львова й Моршина, однак, голів на стадіоні «Сокіл» глядачі побачили більше. До десятої хвилини йшла важка позиційна боротьба, коли з правого флангу чітко на Романа Клебана прострілив  Ярослав Левків, але Роман, опинившись сам на сам з воротарем «Скали», не зумів проштовхнути м’яча у сітку воріт гостей. А вже через три хвилини «Львів» пропустив зовсім не обов’язковий м’яч, після невеличкої пожежі біля наших воріт, гості, буквально заштовхали м’яча у ворота городян, 0-1. На 18-й хвилині Роман Клебан, який, до слова, вирізнявся помітною активністю та прагненням забити гол, зі штрафного, метрів з 20-ти, потужно пробив під перекладину, але страж воріт «Скали», чудово зігравши, парирував постріл. Більше небезпечних моментів у першому таймі не було.

Друга половина зустрічі проходила переважно в’язко й без суттєвих загострень. Але, знову, зовсім не обов’язковий гол, «Львів» пропустив. Трапилося це через сукупність помилок поміж оборонців Левів, 0-2…На 57-й хвилині поєдинку надію шанувальникам футбольного клубу «Львів» подарував Максим Корпан,  вправно перегравши, і захист, і воротаря суперника, 1-2, але…не довго тривала радість – відразу ж наступна атака моршинських юнаків закінчилася взяттям наших воріт, як би прикро не було, але констатуємо поразку 1-3.