«Львів» U-16 – «Скала» Моршин U-16 1-0 (0-0): багато моментів – гол лише один

Шістнадцятирічні вихованці дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів», змарнувавши велику кількість гольових епізодів, таки зуміли вразити ворота наших територіальних сусідів

м. Львів, стадіон «Сокіл». 17.05.2014 (субота), 12-00.

Арбітр – Микола Маточка (Мукачево)

Асистенти арбітра – Юрій Ковальчук і Анастасія Янтуріна (обидва – Львів)

Делегат ФФУ – Анатолій Філевич (Львів)

«Львів» U-16: 99 Яцків Юрій, 22 Якімович Ростислав, 4 Гамарник Остап, 5 Андрушко Іван, 16 Матрушка Руслан, 8 Занько Григорій (к), 34 Теплий Віталій-Дмитро, 10 Вантух Роман, 20 Савашко Олександр, 7 Русин Назарій (77 Заяць Максим, 80), 21 Якімець Володимир. Запасні: 17 Гаврушко Іван, 18 Околіта Юрій, 3 Панилик Остап, 95 Ціздин Владислав, 6 Венгер Ярослав, 35 Воробей Максим. Тренери – Олег Колобич і Роман Марич, тренер воротарів – Тарас Шевчик, директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Гол – Назарій Русин, 47.

Городяни з перших хвилин поєдинку всіма силами пішли вперед, було видно, що «Львів» прагнув здобути три очки, і їм це вдалося! Вже на другій хвилині мав шанс відзначитись Якімець Володимир, але його удар зблизька під перекладину, голкіпер гостей парирував. А вже через хвилину гол забив Назарій Русин, однак, боковий суддя зафіксував офсайд. Гості відповіли на шостій та восьмій хвилинах: спочатку, після помилки захисту, м’яч пролетів вище воріт, а потім був зрячий удар після навісу,- нащастя, також мимо. На 10-й хвилині, знову Якімець наважився на сольний прохід і пробив низом, метрів з 15-ти – воротар «Скали», тільки з другої спроби, зафіксував шкіряного. А вже на 15-й хвилині чудову нагоду вивести наших футболістів вперед мав Назарій Русин, однак його вихід віч-на-віч із стражем воріт із Моршина завершився перемогою останнього. Йшли хвилини і чергові атаки городян: гарно пробивали, і Григорій Занько, і Роман Вантух, і той же ж Назарій Русин, але бракувало якихось лічених сантиметрів чи звичайного фарту. «Скала» ж, у другій половині першого тайму. мала лише один хороший але не гольовий шанс відзначитись, після виконання штрафного на 28-й хвилині поєдинку.

Другий тайм розпочався черговими масованими атаками вихованців Олега Колобича, проте, пожежі, що час-від-часу спалахували біля воріт «Скали», якимось дивом не закінчувалися взяттям воріт. Так тривало до 47-ї хвилини, коли Назарій Русин, після виконання кутового удару, головою ввігнав м’яча у сітку воріт гостей, 1-0! На 53-й хвилині чудово в захисті відіграв Ростислав Якімович, в останній момент захисник городян вибив смугастого з-під ніг нападника моршинського клубу, останній же ж виходив віч на віч із Юрієм Яцківом. У другому таймі «Скала» таки зуміла більш вирівняти гру та перевести її в центральну частину поля, однак, на більше не спромоглася. Натомість, «Львів» міг вийти на відстань в два голи, однак м’яч, після перекидки воротаря «Скали» у виконанні Володимира Якімця, виявився неточним. Як наслідок, підсумковий рахунок футбольного двобою – 1-0 на користь Левів!