«Львів» U-17 і «Львів» U-15 здолали моршинську «Скалу» на виїзді!

У рамках 15-го туру четвертої групи Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України, що проходив минулої суботи, дві команди футбольної школи городян відправилися на виїзд до моршинської «Скали» та зуміли привезти звідтіля максимально-можливу кількість очок.

«Скала» Моршин U-17 – «Львів» U-17: 1-2 (0-1)

Першими на поле вийшли сімнадцятирічні юнаки. Моршинці, на правах господарів, у першому таймі, мали територіальну перевагу, але, до гострих моментів гру доводити їм не вдавалося, натомість підопічні Ореста Швеця в першій сорокап’ятихвилинці відзначились завдяки голу Івана Губаля. Останній зумів точно пробити, після виконання кутового удару, 0-1. Другий тайм «Львів» продовжував отримувати шанси забити гол через агресивні дії на контратаках, одна з яких завершилася черговим взяттям воріт Моршина. Цього разу м’яч до свого ліку записав Максаков Ростислав, 0-2. Згодом, черговий швидкісний рейд до воріт господарів поля призвів до одинадцятиметрового удару. Пробивати вирішив автор першого м’яча, але цього разу Іван збільшити перевагу не зумів. Натомість «Скала» скоротила відстань до одного м’яча, 1-2. Наприкінці ж другого тайму обидві команди грали у меншості, червоною карточкою арбітр нагородив спочатку Левів, а через десять хвилин і футболістів із Стрийщини. Однак на рахунок зустрічі ці ротації не вплинули, як наслідок – перемога 1-2!

«Скала» Моршин U-15 – «Львів» U-15: 1-3 (1-1)

Підопічні ж Михайла Луцишина «каші не зіпсули». Хоча після першого тайму рахунок був нічийним – 1-1, другу 35-ти хвилинку Леви провели результативно, забивши ще два м’ячі. Перший м’яч у складі «Львова» забив Руслан Закорчемний, реалізувавши вихід один в один. Друге взяття воріт на свій рахунок записав Нуцковський Юрій, гарно виконавши штрафний удар, щоправда не обійшлося без помилки воротаря «Скали», який не зумівши чітко зловити мокрого м’яча (ішов дощ), практично закинув смугастого сам собі у ворота. Третій же ж гол організував Назар Грицар, який після прострілу, правою ногою розстріляв сітку воріт господарів в упор. Варто також виокремити гол скалян, як кажуть, такий м’яч залітає у ворота один раз зі ста – постріл гравця Моршина метрів з 18-ти лівою ногою виявився з категорії тих, що не беруться. За словами тренера ФК «Львів» U-15 Михайла Михайловича Луцишина, назагал, гра була рівною, львів’яни свідомо віддали ініціативу та діяли на контратаках. Як бачимо, дана тактика свій результат принесла – 1-3 у підсумку!