«Львів» U-14 – «Волинь» Луцьк U-14 – 2-3 (0-2): здобути бодай очко не вдалося…

Команда Олега Яремчука, програючи по-ходу зустрічі два м’ячі, зуміла відновити статус-кво, але втримати хоча б нічийний результат не змогла…

м. Львів, стадіон «Сокіл», 14:00. 31-ше травня, субота. 17-й тур Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України, група 4.

Арбітр – Лівіцький Назар (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Притула Олег (Львівська обл.) і Холявко Андрій (Львів)

Делегат ФФУ – Кусень Р. М. (Львів)

«Львів» U-14: 32 Струтинський Олег, 3 Карвацький Андрій (к), 21 Клебан Роман, 11 Хімчак Максим, 4 Корпан Максим, 8 Штурин Олег, 15 Тягло Орест, 7 Занько Максим, 16 Запотічний Прокіп-Іван, 14 Левків Ярослав, 20 Гнатів Андрій. Запасні: 10 Опуда Святослав, 18 Уштан Віталій, 10 Мостовий Денис, 13 Лозинський Любомир, 19 Ситнік Віктор, 5 Яблонський Володимир, 6 Ільків Святослав. Тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Натхненні старшими гравцями з Ю-16, чотирнадцятилітні вихованці ДЮФШ ФК «Львів» і собі прагнули показати, і гру, і результат. На п’ятій хвилині Роман Клебан пробив у самісіньку дев’ятку воріт «Волині», але тамтешній воротар з пострілом упорався. А вже наступна атака «хрестоносців» призвела до пропущеного м’яча, щоправда не без допомоги помилок наших захисників, 0-1. На 12-й хвилині гарно пробив Максим Корпан, однак –мимо. А на 24-й хвилині волиняни знову відзначилися, 0-2. Скоротити різницю м’ячів до мінімуму міг Максим Хімчак, але його удар наприкінці першого тайму в самісінький кут воріт, воротар гостей парирував.

Друга тридцятихвилинка проходила за невеликої переваги Левів. Спочатку, з пенальті, на 37-й хвилині відзначився Олег Штурин, 1-2, а вже через хвилину, вихід сам на сам не змарнував Максим Корпан, у падінні ногою скерувавши м’яча поміж воротаря у сітку воріт, 2-2! Зажевріла надія й на перемогу! Однак свої моменти львів’яни більше зреалізувати не змогли, натомість нападник лутчан, на 48-й хвилині, головою пробив, і сильно, і точно, як наслідок, остаточний рахунок у зустрічі – 2-3.