«Львів» U-16 – «Волинь» Луцьк U-16 – 8-2 (3-1): на мокрому полі злива голів

Підопічні Олега Колобича вкотре продемонстрували красиву й результативну гру, показавши усім, що львівська команда не дарма знаходиться серед лідерів своєї групи

м. Львів, стадіон «Сокіл», 12:00. 31-ше травня, субота. 17-й тур Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України, група 4.

Арбітр – Лівіцький Назар (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Притула Олег (Львівська обл.) і Холявко Андрій (Львів)

Делегат ФФУ – Кусень Р. М. (Львів)

«Львів» U-16: 99 Яцків Юрій (12 Ціздин Владислав, 67), 8 Занько Григорій (к) (19 Дикало Святослав, 75), 20 Савошко Олександр (77 Заяць Максим, 62), 22 Якімович Ростислав (3 Панилик Остап, 65), 4 Гамарник Остап, 10 Вантух Роман, 16 Марушка Руслан, 7 Русин Назарій (18 Околіта Юрій, 70), 21 Якімець Володимир (6 Венгер Ярослав, 76), 17 Гаврушко Іван (34 Теплий Віталій-Дмитро, 29), 5 Андрушко Іван. Тренер – Олег Колобич, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Холодна погода, постійний дощ, звісно, вносили свої корективи у малюнок гри на футбольному полі. М’яч був слизьким, а підкати у виконанні гравців, через мокру траву – небезпечними. До слова, одне з ігрових зіткнень завершилось травмою та каретою швидкої допомоги, яка, з підозрою на важку травму ноги, забрала гравця «Волині» в лікарню.

Перші п’ять хвилин зовсім не віщували, що городяни заколотять так багато м’ячів у сітку воріт волинян. Ба-більше, гості діяли активніше, прагнули створити небезпеку біля воріт Юрія Яцківа завдяки стрімким фланговим атакам, які завершувалися прострілами в наш штрафний майданчик. Але стартовий потиск «Волині» гравці «Львова» стримали. А вже на сьомій хвилині першої 40-ка хвилинки ударом у ближній кут воріт відзначився Руслан Марушка, 1-0! Волиняни відповіли виходом сам на сам із нашим воротарем, але Юрій виявився спритнішим за нападника гостей, і першим перехопив слизьку від дощу шкіряну кулю. На 13-й хвилині поєдинку другий м’яч у зустрічі забив Назарій Русин, вистріливши низом у лівий від воротаря кут воріт, 2-0! Далі, аж до 35-ї хвилини, на полі точилася, практично рівна та важка боротьба, як з суперниками, так і з прикрою, наче осінньою, погодою. А далі гравець «Волині» зі штрафного пробив, як то кажуть, на відмінно, 2-1. Та все ж, гол у роздягальню підопічні Олега Колобича сотворили, зусиллями Олександра Савошка, останній виявився першим поблизу воріт, після флангового прострілу й не схибив, практично розстрілявши ворота червоно-білої команди, 3-1!

Другий тайм розпочався доволі несподівано, після помилки голкіпера «Львова», на 47-й хвилині, хрестоносці рахунок скоротили, 3-2. Але це, як виявилось згодом, був останній м’яч «Волині» цієї днини, далі забивали тільки городяни. Спочатку, на 50-й хвилині, Олександр Савошко, хоча міг і сам забивати, віддав пас Назарію Русину, останній чітко вколотив «сняряд» у сітку з близької відстані під самісіньку стійку, 4-2! Через сім хвилин Віталій-Дмитро Теплий, наче справжнісінький футболіст збірної Бразилії, п’яткою переправив м’яча у ворота «Волині» після флангової передачі, пошивши у дурні воротаря гостей, 5-2! Серед волинян почалася паніка та зніяковіння, чим знову скористалися золотисті Леви – Володимир Якімець, метрів з 25-ти, по-центру, пробив і не схибив, нижній удар застав стража воріт гостей несподівано, як наслідок – 6-2! Та і це не все, за п’ять хвилин до завершення цього галицько-волинського дербі, відзначився вийшовший на заміну Юрій Околіта, 7-2! А на другій доданій до основного часу хвилині, за фол на Остапі Панилику, арбітр зустрічі призначив 11-ти метровий, який чітко реалізував Максим Заяць, 8-2!

Як бачимо, «Львів» U-17 вдало провів чергову зустріч, а глядачі раділи та насолоджувалися голами на різний смак, тож бажаємо команді Олега Колобича провести на мажорній ноті  й наступну календарну зустріч, а важкотравмованому футболісту «Волині» – якнайшвидшого виздоровлення.

Інформаційна служба «Львова»