«Львів» U-15 – «Буковина» Чернівці U-15 – 2-1 (0-1): млява гра, стопроцентний результат

м. Львів, стадіон «Сокіл», 13-00, 24 травня (субота)

Головний суддя – Юрій Шиман (Ужгород)

Асистенти арбітра – Василь Файда та Андрій Холявко (обидва – Львів)

Делегат ФФУ – Михайло Кусень

«Львів» U-15: 32 Дева Владислав, 2 Василина Роман, 5 Медвідь Віталій, 6 Мельник Назар, 10 Нуцковський Юрій, 21 Притула Богдан-Денис (12 Вовк Володимир, 36), 9 Подоляк Арсен, 15 Грицак Назар (4 Дембіцький Богдан, 60), 17 Калиняк Назарій (19 Роса Василь, 67), 8 Верб’янський Віталій (7 Вичіжанін Андрій, 36), 18 Закорчемний Руслан (13 Стецьків Юрій, 60). Тренер – Луцишин Михайло, тренер воротарів – Тарас Шевчик, директор ДЮФШ – Ярослав Лемех.

Другими, після сімнадцятилітніх юнаків, на поле стадіону «Сокіл» вийшли підопічні Михайла Луцишина – команда ФК «Львів» U-15. Як ми писали в попередньому звіті, спека стояла неймовірна, а на 13-00 – час коли почався поєдинок – важко було просто всидіти на місці під палючим сонцем. Цей фактор зіграв немаловажну роль в тому, що футбольний двобій проходив на посередніх швидкостях, якоїсь видовищності не було. Весь перший тайм проходив у центральній частині поля, а загострення трапилось лишень наприкінці першої тридцятип’ятихвилинки. «Буковина» організувала невеличкий пресинг, який завершився забитим голом у наші ворота після розіграшу кутового, трапилося це вже на першій доданій хвилині…0-1.

Не відомо, що говорив наставник «Львова» Михайло Луцишин своїм вихованцям у перерві, але це на футболістів подіяло – Назар Грицак «розстрілює» ворота гостей вже на другій хвилині другого тайму, 1-1! А з 48-ї хвилини гості Львова залишилися в меншості, червону картку отримав один із гравців «Буковини». Свій шанс львів’яни вирішили не марнувати та скористатись більшістю, почалися невеликі, але атакувальні потуги Левів. На 60-й хвилині Володимир Вовк упритул головою пробивав у ворота гостей, але влучив м’ячем у голову футболіста чернівчан. На 68-й хвилині сам на сам із голкіпером команди-суперника виходив Руслан Закорчемний, але трішечки відпустив м’яча від себе – цього виявилось достатньо, аби змарнувати свій шанс. Та все ж наприкінці зустрічі Андрій Вичіжанін поклав в скарбничку «Львова» три очки, забивши такий жаданий гол, 2-1 і перемога!