«Львів» U-17 – «Буковина» Чернівці U-17 – 1-2 (0-1): коли поразка настає на останніх хвилинах

м. Львів, стадіон «Сокіл», 11-00, 24 травня (субота)

Головний суддя – Юрій Шиман (Ужгород)

Асистенти арбітра – Василь Файда та Андрій Холявко (обидва – Львів)

Делегат ФФУ – Михайло Кусень

«Львів» U-17: 1 Лутчин Маркіян, 15 Кекляк Руслан, 5 Миць Богдан, 3 Сенишин Юрій, 9 Сидор Богдан, 8 Буй Назар, 17 Прокопюк Ростислав (19 Максаков Ростислав, 49), 7 Іванишин Павло (14 Купчинський Едуард, 73; 24 Беднарський Ігор, 80), 77 Подоба Святослав (к), 2 Кульчицький Василь, 18 Корнецький Іван. Запасні: 21 Лещишин Михайло, 22 Курило Володимир, 6 Труш Юрій. Тренер – Орест Швець, тренер воротарів – Тарас Шевчик, директор ДЮФШ – Ярослав Лемех.

Спекотна суботня днина внесла свої корективи у гру, оскільки швидко рухатися на футбольному полі було важко, тому, в першому таймі, арбітром було дозволено призупинити поєдинок на кілька хвилин, заради водопою. Але, не зважаючи на сонцепік, команди старались показати гарну гру, порадувати відданих вболівальників, які, до слова, знайшли час та завітали до стадіону «Сокіл». Перші п’ятнадцять хвилин першого тайму пройшли за певної територіальної та ігрової ініціативи гравців «Буковини»,- їм вдалось виконати два небезпечних кутових, завдати гострого удару головою впритул, забити гол, щоправда, з офсайду. На 16-й хв. «Львів» відповів прицільним ударом Василя Кульчицького з правого флангу – воротар гостей був на місці. А через три хвилини помилка Юрія Сенишина в захисті ледь не призвела до пропущеного м’яча, але, після зрячого пострілу буковинця, чітко зіграв наш голкіпер – Маркіян Лутчин, перевівши гру в кутовий удар. Наступні десять хвилин пройшли в обопільній боротьбі та ряді помилок, як «Львова» так і «Буковини». На 31-й же ж хвилині шанс відзначитися втратив Назар Буй – після прострілу з правого флангу, Назар ногою переправив смугастого в сітку воріт, однак, м’яч просвистів в лічених сантиметрах від бокової стійки. А через дві хвилини Леви пропустили зовсім не обов’язковий гол у роздягальню – ніким неочікуваний вихід сам на сам гравця у жовто-чорній формі з Маркіяном Лутчином завершився на користь першого, 0-1. Львівські Леви помчали відігруватись та останні хвилини притиснули гостей до їхніх воріт, часто і подовго «розстрілюючи» їх, але тайм так і закінчився без чергових м’ячів.

Другий тайм розпочався із позиційної боротьби в центрі поля, частими ігровими зіткненнями та проходив швидким темпом. На перших хвилинах другої 40-ка хвилинки замість Ростислава Прокопюка на поле вийшов Ростислав Максаков і відразу відзначився розкішним голом. Перебуваючи в центрі поля, поблизу штрафного майданчика, Ростислав однією ного прийняв м’яч, розвернувся на 180 градусів і чітко низом пробив у сітку воріт «Буковини», голкіпер гостей виявився безпораднім у даній ситуації – 1-1! У серцях гравців і вболівальників «Львова» зажевріла надія й на перемогу. Львів’яни, під керівництвом свого капітана – Святослава Подоби, йшли вперед. Але, нажаль, атаки городян не завершувались результативно, ба більше, наші ворота, після помилки Маркіяна Лутчина врятувала стійка. Йшли останні, прокляті в даному матчі, хвилини і, спіймавши кураж, нападник «Буковини» зумів переграти ледь не весь захист «Львова» разом із голкіпером і…забив такий несподіваний та прикрий для усіх нас гол, як наслідок остаточний рахунок матчу – 1-2.