Мішель Платіні дякує Україні та Польщі

      Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що фінальна частина ЄВРО-2012 стане «прекрасним святом європейського футболу», та подякував господарям чемпіонату Україні та Польщі за їхні «неймовірні зусилля» при підготовці турніру, повідомляє офіційний сайт УЄФА.
       У вітальному зверненні до фіналістів ЄВРО-2012 на семінарі у Варшаві Мішель Платіні висловив упевненість, що фінальна частина чемпіонату Європи, яка пройде з 8 червня по 1 липня, відповідатиме усім очікуванням у межах футбольного поля і за його рамками після п’яти років важкої праці та ретельної підготовки.
«Перш за все, я хочу висловити найщиріші привітання усім вам з нагоди участі в найграндіознішому та найскладнішому з континентальних турнірів», − сказав Мішель Платіні делегатам 16 команд-фіналістів ЄВРО-2012, у тому числі й головним тренерам, які нині у Варшаві займаються організаційними питаннями вирішального раунду.
      «Я також говорю це як колишній колега 16 тренерів, присутніх тут. Я розумію та поділяю ваші надії, сумніви та бажання досягти успіху, − додав очільник УЄФА. − Я також у свій час мав ці неоднозначні відчуття, що є частиною вашої чудової роботи. ЄВРО-2012, як і попередні чемпіонати, стане прекрасним святом європейського футболу та ідеальною презентацією нашого континенту, що наразі переживає складні часи за межами спорту».
      Семінар фіналістів ЄВРО-2012 у Варшаві присвячений питанням організації матчів, транспорту, логістики, безпеки та правопорядку, медичного забезпечення, маркетингу, операційної діяльності та роботи з медіа.
      Мішель Платіні також сказав про шлях, пройдений за ці п’ять років, що минули з призначення України та Польщі господарями головного турніру Європи для національних збірних та одного з наймасштабніших спортивних заходів у світі.
      «У квітні 2007 року в Кардіффі Виконавчий комітет УЄФА прийняв сміливе рішення відкрити провідний європейський футбольний турнір для двох країн, що раніше ніколи не організовувати спортивні події такого розмаху», − зазначив він.
       «Це рішення, що було абсолютно резонним та відповідало духу історичного розвитку Європи з 1989 року, потім здавалось дещо нерозсудливим на тлі кризи, яка розгорнулась у світі через два роки. Тому ми тривалий час обговорювали всі можливі варіанти з національними асоціаціями та урядами двох приймаючих країн», − додав президент УЄФА.
       «І дуже швидко для нас усіх стало очевидним найбільш логічне рішення: підтвердити нашу довіру до України та Польщі. Я хочу висловити свою найщирішу вдячність двом національним асоціаціям, обом урядам та, особливо, мешканцям України та Польщі за всі їхні зусилля, спрямовані на те, щоб цей турнір пройшов з величезним успіхом», − підкреслив Мішель Платіні.
       «Звісно, УЄФА також вжив безпрецедентних заходів, аби залучити найкращих міжнародних експертів у різних областях підготовки та пересвідчитися: усе буде готовим до початку турніру. Після років важкої праці та незліченних зусиль я переконаний, що ми досягли своєї мети: ЄВРО-2012 пройде в чудових умовах», − наголосив глава УЄФА.
        Мішель Платіні також підкреслив, що 16 збірним випала «велика честь представляти усе найкраще, що є в європейському футболі». «Безумовно, я сподіваюсь, що ви робитимете це у відповідності до всіх етичних та регламентних норм нашого спорту. А також оціните величезні зусилля з боку українців та поляків, котрі зробили все, щоб ваші гравці могли показати свій талант у найліпших умовах», − додав він.
        «Тут, усі разом, ми захищаємо сьогоднішню Європу та будуємо Європу майбутнього», − резюмував Мішель Платіні.

ФФУ