Семінар для офіцерів поліції

У Нідерландах за фінансової підтримки УЄФА й Європейського союзу пройшла заключна фаза унікальної навчальної програми для офіцерів поліції та розвідки.

На п’ятиденний освітній семінар в Оссендрехті з 20 країн з’їхалися 50 офіцерів поліції, кожен із яких безпосередньо допомагає організації великих футбольних заходів.

Останні чотири роки підрозділ УЄФА зі стадіонів та безпеки веде цей проект спільно зі своїм партнером – пан’європейською групою експертів із безпеки в футболі Think Tank. До зборів у Нідерландах УЄФА з успіхом організував два пілотних семінари. Вони відбулися в березні 2011 року й були націлені на підготовку української та польської публіки до ЄВРО-2012.

До осені 2012 року, коли завершиться програма, кількість семінарів досягне п’яти, а навчання під час них пройдуть 250 співробітників поліції.

Проект ставить за мету розповісти учасникам про нюанси забезпечення безпеки в футболі. Для цього застосовуються мультимедійні презентації за ключовими темами, практичні спостереження на великих футбольних матчах і використання спеціальної інтерактивної системи навчання. Проект був розроблений для того, щоб поширити в усій Європі політику безпеки УЄФА.

У рамках цієї програми використовується спеціальний інтерактивний додаток, за допомогою якого на прикладі інцидентів у турнірах під егідою УЄФА перевіряється здатність учасників семінару приймати вірні рішення. Додаток, у створенні якого брали участь визнані експерти, моделює максимально реалістичні й одночасно непрості ситуації.

Крім використання новітніх технологій, курс включає в себе зустрічі з відомими в Європі експертами з питань міжнародного співробітництва сил правопорядку, управління стадіонами та футбольних операцій.

Учасники проекту також отримують новітні знання в області теорії управління натовпом. До кінця курсу його слухачі застосовують свої навички на практиці, працюючи в секторі безпеки стадіонів, що згодом допоможе їм в організації матчів у турнірах УЄФА.

UEFA