Михайло ЛУЦИШИН: «Побачимо, є різні наміри»

Тренер ФК «Львів» Ю-17 розповів про непростий сезон та плани на майбутнє

–          Михайле Михайловичу, підсумуйте свої враження від минулого сезону.

–          Чесно кажучи, не дуже хороші спогади від цього Чемпіонату. На підготовку трішки забракло часу, не вдалось досконало зіграти колектив. Нажаль, завдання не виконали, посіли четверте, а не третє місце, не змогли далі поборотися за вихід у фінальну частину. Згадую, що все вирішувалось в останній грі в Моршині, де нам конче необхідно було перемагати. Там хлопці повели в рахунку 0-1! На 20-й хвилині поєдинку розпочалася буря та злива, арбітр зупинив матч на півтора години! Після продовження «двобою», ми з таким же ж рахунком довели гру до перерви. А в другому таймі голи пропустили…Прикро, що другий м’яч нам забили з пенальті, якого, насправді, не було. Вода розмила штрафну лінію, арбітр помилився…чітко вказав на 11-ть метрів. Насправді ж порушення трапилося за межами карної площі.

–          Чи можна було проводити гру при таких умовах?

–          Звісно, що ні. Після того, як ми вийшли на футбольне поле, то ще пройшло хвилин 15-20, як вода зійшла. Ми думали, що поєдинок перенесуть, інспектор матчу телефонував у Київ та радився, йому повідомили, що гру потрібно завершити сьогодні…

–          Чи можна сказати, що частина вини за підсумок сезону лежить на арбітражі Чемпіонату?

–          Я б не сказав, що арбітраж заважав нам. Хоча, стосовно вищезгаданого матчу, то після відновлення гри, чомусь, свистки лунали тільки в нашу сторону…так вплинула, мабуть, перерва.

–          Чи команда займається зараз?

–          Завершували Чемпіонат Львівщини, де представляємо Демню, до слова, посіли перше місце! Провели контрольний матч проти вінницького «Вересу», де поступилися 0-1. Маємо заплановану товариську зустріч проти стрийської «Скали». А далі побачимо, є різні наміри, і виступи в Другій Національній лізі, і виступи в лізі Ю-19, побачимо.

–          Хто з гравців проявив себе позитивно, а хто якось по-іншому?

–          Не хочу когось виділяти, можливо, хтось і розчарував. Нехай хлопці читають…

–          Мабуть, Ви також тренуватимете якусь дитячу команду?

–          Так, розпочали набір ФК «Львів» Ю-9, діти 2007р.н.

–          Який сезон вашої дорослої команди вважаєте найбільш вдалим?

–          Минулий, без сумніву. Ми посіли третє місце в групі, вийшли в етап плей-офф, де зустрілись з майбутнім дворазовим чемпіоном – київським «Динамо».

–          Як святкуватимете випускний?

–          Як такого святкування не буде. Випустили 20 гравців, вручили їм дипломи, організували солодкий стіл.

Інформаційна служба «Львова»