Роман МАРИЧ: «Я знаю, що мої хлопці можуть показувати високий рівень гри, вірю, що так і буде»

Наставник ФК «Львів» U-15 розповів інформаційній службі клубу про сезон, що минув та плани на майбутнє:

–          Романе Ростиславовичу, розкажіть, будь-ласка, які у Вас враження від сезону, що минув?

–          Розпочну із кінця Чемпіонату. Ми розраховували на призове місце. Старались бути якомога ближчими до лідерів. Після перших двох турів першого кола ці наміри були реальними, проте, три поразки поспіль у другому колі не дозволили нам реалізувати наміри, як наслідок зайняли шосту сходинку. Стосовно гри моєї команди, то, безумовно, хлопці значно додали в якості майстерності. Ми гарно провели зимове міжсезоння, тоді до нас приєдналось чотири «новачки». Але попереду – чергова пауза, і ми повинні добре попрацювати, аби не трапилось знову так, що в кожній лінії нам чогось бракувало. Так, бажання у моїх вихованців не забрати, але, першу роль в результаті відіграє психологія. Коли ми пропускали гол, до прикладу поєдинок із «Карпатами»,  відразу, наче переставали вірити у себе, хоча наша команда не гірша. Будемо над цим працювати. Звісно, послабило нашу гру й те, що Якуба перейшов у старшу групу, а він був лідером. Також варто сказати, що не було впевненості в обороні, а нападники не виручали. Будемо проводити перегляди потенційних новачків. Хочеться також більшої згуртованості в колективі. У нас все повинно вийти.

–          Чи плануєте розпрощатись із кимось?

–          Звісно, що ротація буде. Заплановані збори. Спочатку займатимемось на перших навчаннях, що носитимуть характер фізичних навантажень і пройдуть в Кирилівці Запорізької обл. біля Азовського моря, далі пройдуть збори у Львові та Добротворі. Будемо підсилювати команду, бажаючих багато.

–          Чи можна сказати, що завданням на наступний сезон є посісти мінімум третє місце?

–          Так.

–          Хто слабо відіграв у сезоні?

–          З етичної точки не хочу цього казати. Гадаю, ми це обговоримо в нашому колективі. Всі футболісти розуміють, що треба «рости», як гравці. Також хочу подякувати моєму помічнику Андрію Петровичу Феляку, оскільки разом готуємо команду.

–          Чи можна сказати, що посісти призові місця завадило суддівство?

–          Так сказати не можна, але були різні моменти. Не приємно, коли помітна симпатія до якоїсь команди, коли по-відношенню до нас поводяться упереджено.

–          До якої дати триватимуть канікули?

–          До 20-го липня. Також хочу подякувати Президенту клубу за його роботу і допомогу, завдяки цьому ми і провели чудові збори цієї зими. Зараз перед командою поставимо вищі вимоги. Я знаю, що мої хлопці можуть показувати високий рівень гри, вірю, що так і буде.

Інформаційна служба «Львова»