Олег КОЛОБИЧ: «Якщо збережемо цю тенденцію, зможемо далі конкурувати за призові місця»

Тренер ФК «Львів» U-16 поділився своїми враженнями від сезону, що минув

–          Олеже Васильовичу, які у Вас загальні враження від цьогорічного Чемпіонату?

–          Я б сказав, що для нас минулий сезон, умовно, можна поділити на дві частини. У першій половині наша команда проходила процес формування, були матчі, і хороші, і провальні. Другу частину, після зимової перерви, команда провела добре: шість перемог, одна поразка та одна нічия. Якщо збережемо цю тенденцію, зможемо далі конкурувати за призові місця. Також, потрібно мати рівноцінні заміни.

–          Які матчі, на Ваш погляд, були провальними?

–          У першому колі це поєдинок із Моршинською «Скалою», де на 17-й хвилині ми поступалися 0-3, а також «двобій» із BRW-BIK,  де пропустили 5-ть м’ячів.

–          Чи плануєте підсилювати команду, можливо, з кимось розпрощаєтеся?

–          Буде видно, команда у нас хороша. Деякі позиції потрібно підсилити, надіємось на повернення Горіна. У нас заплановано три збори – у Львові, Добротворі та участь в турнірі, що пройде в Ужгороді, де гратимуть такі команди, як «Динамо», «Шахтар».

–          Яке враження у Вас склалось про суддівство?

–          Великих претензій не має, проте, неприємний осад залишила суддівська бригада, що обслуговувала наш матч у Володимирі-Волинському. Там ми поступилися 2-1, а у ворота суперника не було призначено пенальті та й вилучення мало бути…