Орест ШВЕЦЬ: «Кістяк команди сформовано»

Наставник ФК «Львів» U-14 відповів на запитання інформаційної служби клубу, стосовно підсумку змагань сезону 2015-2016рр.

–          Оресту Зеновійовичу, підсумуйте, будь-ласка, які у Вас враження від сезону, що минув?

–          Назагал, враження двоякі. За весь сезон ми пропустили 32 м’ячі, 20-ть із них у чотирьох матчах, проти лідерів нашої групи – ФК «Карпати» Львів та УФК «Карпати» Львів. Саме психологічно ми, поки-що, програємо цим командам. В кінці сезону у хлопців з’явилася впевненість. Ми пробували гравців на різних позиціях, наприклад Білик розпочав змагання, як центральний захисник, а закінчив центральним нападником, забивши два голи в другому колі. Однозначно, нам потрібне якісне підсилення, точково, особливо, задня лінія. В загальному, не погано провели сезон, багато поєдинків зіграли унічию. Ми не були «хлопчиками для биття».

–          Можливо, якийсь поєдинок ви б хотіли назвати, як найкращий?

–          Найкраще провели останні поєдинки, зокрема, в «двобої» з Моршинською «Скалою» поступалися 0-1 і здобули перемогу 2-1. Гарно зіграли у Володимирі-Волинському – 0-0. Варто згадати перемоги в Тернополі 3-0 та в Мукачевому, 3-0.

–          Можливо, хтось із новобранців не оправдав покладені на нього сподівання?

–          Ми почали сезон практично новою командою. Знаю, що хлопці читають футбольні новини, тому нікого не буду виділяти, аби одні не «задерли носа», а інші – не образилися. Назагал, нам бракує спортивного характеру. Фізичний потенціал у нас хороший. Більше потрібно працювати над «чорновою роботою на полі» та психологією.

–          Чи були матчі, в яких арбітр зустрічі відверто засуджував наших юнаків?

–          Наглих ситуацій не було, хоча в другому були моменти, коли на футбол чемпіонат перестає бути схожим. Але, судді голи не забивають. У Чернівцях симпатії арбітру були явно не в нашу користь, але ми, до слова, змарнували три стопроцентні моменти. Також вищезгаданий чинник траплявся у Володимирі-Волинському. Згадую також матч проти івано-франківської «Ніки», коли ми вели на виїзді 1-0, але вигаданий штрафний змінив рахунок.

–          Як займатиметься команда в міжсезоння?

–          До 20-го червня перебуваємо у Львові. Далі на стадіоні «Сокіл» зіграємо турнір участь у якому візьмуть вісім команд. З 25-го числа розпочнуться канікули, що триватимуть до 10-го липня. Далі плануємо проводити три заняття на тиждень на «Соколі». У серпні заплановані збори – перші з 2-го до 10-го серпня у Львові, далі – з 10-го до 19-го – у Добротворі. А з 22-го до 26-го серпня запланований Всеукраїнський турнір в Ужгороді, куди нас вже запросили. Також додам, що тренерський штаб нашої школи веде перегляд потенційних новачків, але нам потрібні саме сильні футболісти, кістяк команди вже сформовано. До слова, у четвер було представлено команді мого помічника, колишнього гравця нашого клубу Ігоря Ільківа.

Інформаційна служба «Львова»