Найбільший попит на квитки – в «українські» групи

Найбільш активний інтерес до придбання квитків на матчі першості континенту з футболу 2012 року, окрім мешканців двох країн-господарок, проявляють вболівальники з Німеччини, Нідерландів, Данії, Швеції, чиї збірні гратимуть в Україні, та Росії. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів голова МОК «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський. За словами директора турніру, стадіони в Україні і Польщі під час проведення турніру будуть на 100% заповненими.

«Ми задоволені динамікою продажів квитків. Найбільш активними є німці, голландці, росіяни, поляки, українці, шведи, данці. Це не означає, що інші менш активні, але представники зазначених країн лідирують за заявками на квитки. Саме тому дуже важливо запропонувати цим людям розміщення в Україні. Всього у нас придбали квитки люди з 209 країн і територій. Наша мета, щоб стадіони на матчах Євро-2012 в Україні були повні. І цієї мети ми досягнемо. Стадіони на Євро будуть заповнені повністю», – прокоментував директор місцевого оргкомітету.

Він нагадав, що для уникнення спекуляцій з перепустками одна людина може придбати не більше чотирьох квитків. «При цьому квиток матиме декілька рівнів захисту», – зазначив Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, подати заявку на квитки за національною квотою можна до 2 березня включно.

Інформаційний центр «Україна-2012»