Олег ШУМОВИЦЬКИЙ: «Наступили на ті ж самі «граблі»

–          Олеже, розкажіть нам по грі. В другому таймі, мені здається, команда трішки фізично підсіла. Але все-таки могли виграти.

–          Завдання команді ставилось, звісно, добути три очка. Але ми знову наступили на ті ж самі «граблі» – перехід від штучного покриття на натуральне. Погодні умови, які були перед грою, привели поле у такий стан, що воно було вологе і гравцям було важко. Було видно, що перший тайм ще тримались – на другий тайм вже трішки поплили. Впринципі, по грі до футболістів претензій немає. Всі чудово розуміли, що ця гра багато що вирішувала.

–          Здавалось, що гол в роздягальню мотивував гравців, але відразу ж така помилка.

–          Якщо проаналізувати другий тайм – вони один раз вдарили по воротах і забили гол. Втратили одного гравця… но це футбол – хто менше помиляєтьс – той менше пропускає. Сьогодні вийшло так, що у “Львова” один момент і вони його реалізували. 

–          Скажіть по складу: в минулій грі награвались Немчанінов і Кривий, а сьогодні вони були на заміні.

–          Немчанінов з температурою. У нас чотири футболісти вийшли після хвороби. Простуда прямо перед грою. Немчанінов вчора тренувався, сьогодні зранку медогляд, а у нього 37 температура. Бідний Єгор також вийшов з температурою. Янченко також. Це говорить про те, що футболісти бажають грати, але ось ці моменти, які трапляються в повсякденному житті – вони вносять корективи. Від цього ніхто не застрахований. 

–          Вихід на поле Бабіка добавило команді інтенсивності. Це так було задумано, що він вийде у другому таймі?

–          Віталік завжди повністю віддається грі. Будемо давати йому більше часу на полі, щоб він міг проявляти ці свої якості.

–          Як ви оціните підтримку глядачів?

–          Я сам корінний вінничанин і розумію, що таке футбол, коли наш вболівальник уже просто забув коли ми вигравали і це бажання перемогти, я думаю, передається на вболівальників. Але повірте нам потрібен час – ми зібрали команду просто за два місяці. Потрібно дати футболістам трішки часу, щоб ті адаптувались і вболівальникам потрібно трішечки потерпіти. Бажання, ви бачите – величезне. 

–          У нас дуже нелегкий календар ігор. Скільки очкок має намір взяти “Нива”?

–          Будемо намагатись в кожній грі брати очки. Нам відступати нікуди. У нас, як і у ФК “Львів” стоїть одна задача – втриматись. Кожен набір очок – для нас це добре. Любий позитивний результат нас влаштовує. 

–          Все-таки видна у нас проблема нападників.

–          Це не тільки у нас – це у всіх команд гарний нападник – на вагу золота. Юрій Глушко прибавляє по-трішки, але у нього не вистачає завершення атаки.

–          Команда має змогу тренуватись на натуральному газоні?

–          Можливість є, але не дала погода на протязі неділі. Щоб ми тренувались – ми б привели поле до жахливого стану. Ми виходимо з того, що є.

–          Як ви вважаєте, вписався у колектив футболіст із “Держслужбовця”?

–          Бабік опитний футболіст. Він грав за команди, і першої, і другої ліги. Звісно, футбол чемпіонату області не можна зрівняти із футболом першої ліги. У людини є талант, є бажання – він може розкритись. Скільки років – це, як на мене, не має значення.

–          Тобто вписався?

–          Думаю, що так.

 Офіційний сайт вінницької «Ниви»