Володимир ЖУРАВЧАК: «Треба битися до останього»

–          Для вас це позитивний результат? По грі було видно, що все могло бути трішки гірше. 

–           Ви знаєте, я скажу – рівний результат по грі. Моменти були і у Вінниці, особливо у другому таймі гольовий момент, коли нападник головою пробивав. Було декілька контратак цікавих, які могли б завершитися результативно. Моя особиста думка, що гра могла б бути кращою, фактично як такої її не було, до центрльної зони грали, контроль м’яча був відсутній. Нам було важливо завоювати три очка. Хотів подякувати на тому, що рівно до кінця грали і я знаю, що дуже важко було виводити команду на другий тайм – гол у роздягальню він завжди важкий. Футболісти були мовчазливі і піднімались дуже важко, але добре, що зіграли зі стандартного положення, забили і зрівняли гру. Чи позитивний результат – вчора хотілося більшого, але так по грі – очко в сьогоднішньому матчі – добре. Тим паче, що ми знаєм, що Бурштин на своєму полі потерпів поразку від Титану.

–          Які ви бачите перспективи своєї команди у цьому чемпіонаті?

–          Нам потрібно залишитись, щоб команда представляла першу лігу. Будемо старатися.

–          На якому рівні у вас фінансування?

–          На належному рівні, будем так говорити. Нове керівництво сказало підписувати нові контракти з гравцями, вони знали на що йдуть, але ніякого обману поки що немає. Я не скажу, що то великі якісь контракти – мінімальні, але гравці знали, що на даний час клуб більше запропонувати не може. На даний момент з гравцями поступають солідно – є зарплата і преміальні, які вони заробили. Немає до керівництва таких великих претензій – той мінімум, яке керівництво обіцяло – дотримує. 

–          Кого б ви могли виділити в сьогоднішній грі в своїй команді та команді суперника?

–          Виділяти недоречно, тому що вся команда грала, але якщо виділяти, то – воротар наш в двох моментах у другому таймі нас виручив, ну і центральний захисник – Карпенко. Сергій довгий час був поза футболом, отримавши важу травму. Заявили ми його якраз перед грою з Миколаєвом. Людина просто професіонал. Грає як може, а бійцівські якості – приклад для молодих. Удеяких гравців є талант, але вони не віддаються повністю на футбольному полі, а тут як приклад – ветеран, який показує, що треба битися до останього.

 Офіційний сайт вінницької «Ниви»

Світлина – Євгенія КРАВСА