Перша нічия 2012-го

Сьогодні – десятого березня, у суботу – Футбольний клуб «Львів» провів контрольний спаринг-матч із бурштинським «Енергетиком», розписавши першу в цьому році мирову.

«Львів» – «Енергетик» Бурштин 1-1 (1-0)

м. Львів, стадіон СКА, t +4°, сонячно, к-ть. глядачів – 200.

Голи: Павло ГОРДІЙЧУК, 22 – Тарас МИКУШ, 83 (з пен.)

Жовті картки: Вербний, 73 – Данищук, 53, Лазорик, 90+1

Вилучення – Піцан, 82

Головний суддя – Андрій КАРІМОВ; асистенти: Юрій КОВАЛЬЧУК й Олег СТРОНЦИЦЬКИЙ (усі – Львів).

БУРШТИН: Карпов, Яневич, Соколенко, Лазорик, Данищук, Боришкевич (Ципердюк, 62), Гребинський, Іванишин (Стоцький, 81), Чапко (Микуш, 46), Чернов, Івашко (Худобяк, 70). Головний тренер – Володимир КОВАЛЮК.

ЛЬВІВ: Шпук (Піцан, 46; Рипновський, 83), Плієв (Рева, 59), Мостовий (Сідельник, 65), Лешко (Вербний, 46), Басараб (Кудь, 69), Родін (Войтович, 46), Тимчишин (Мельник, 46), Куцяба, Гордійчук (Козловський, 46), Онисько (Балух, 46), Гарас (Вольський, 46). Головний тренер – Володимир ЖУРАВЧАК.

Половину першої 45-ти хвилинки активніше провели гості, організувавши небезпечні удари на 7-й та 14-й хвилинах: головою з подачі після кутового, а другий – з гострого кута лівого флангу, але обидва постріли виявились неточними. Синьо-Золоті Леви відповіли «енергетикам» голом. Це трапилось після того, як Олег ГАРАС поборовся на правому фланзі, відібрав круглого у гравців бурштинського клубу й чітко переадресував на вільного Павла ГОРДІЙЧУКА, останній вийшовши сам-на-сам із голкіпером суперників, не схибив, перекинувши його в стилі Мессі, 1-0! Через чотири хвилини потужним пострілом з права перевірив на пильність воротаря із Бурштина Павло ОНИСЬКО, голкіпер у падінні зафіксував шкіряного. На 29-й зі штрафного на силу пробиває Михайло БАСАРАБ  і знову «Енергетик» рятує «людина у воротах», перевівши м’яча на кутовий. На 40-й хв. вчергове спрацьовує зв’язка Гарас–Гордійчук, проте, цього разу Павло, зустрівшись віч-на-віч з Сергієм КАРПОВИМ, програв «дуель». Загалом, перший тайм пройшов за невеликої територіальної переваги наших хлопців із великою кількістю прицільних ударів по воротах команди з франківщини.

Перші десять хвилин другого періоду матчу пройшли в рівній боротьбі, після чого Ігор МЕЛЬНИК, пробігши правим флангом, віддав чіткий пас в штрафний майданчик «енергетиків» Ігорю БАЛУХУ, останньому забракло лічених сантиметрів, аби дотягнутись до смугастого. Далі, аж до 77-ї хвилини, на полі точилася важка безкомпромісно боротьба, після чого небезпечно пробив Ципердюк, проте Іван ПІЦАН, вибравши хорошу позицію, легко зафіксував м’яч стоячи на місці. А на 82-й хв. Андрій ЧЕРНОВ зумів вийти на побачення із нашим воротарем, як наслідок – Піцан побачив перед собою «червоне світло», а Тарас МИКУШ вправно розвів м’яч та Ігоря РИПНОВСЬКОГО по різні сторони воріт, 1-1.

Варто згадати й прикрий епізод на 65-й хвилині, коли в ігровому зіткненні пошкодження отримав капітан «Львова» Руслан МОСТОВИЙ. Відразу після цього епізоду він, разом із лікарем команди, відправився на обстеження до лікарні, де було виставлено діагноз – розтягнення двоголового м’яза стегна, який період піде на реабілітацію Руслана поки що не відомо.

А вже завтра зранку «синьо-золота» делегація відправляється на завершальний третій навчально-тренувальний збір до Севастополя.

Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»

На світлині Остапа БОРИСА – Ігор МЕЛЬНИК у боротьбі з капітаном «Енергетика»