Підсумки ФК “Львів” у першій частині ДЮФЛУ 2019/20

У суботу, 9-го листопада, відбулися заключні матчі 11-го туру Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України (вища ліга, Група 4) сезону 2019/20.  На чотири команди ФК “Львів” чекає пауза в чемпіонаті аж до весни. У цей час тренери разом із футболістами мають час як відпочити, так і підготуватись до весняної частини чемпіонату.

Підсумки. Турнірна таблиця ФК “Львів” U-14.

ФК “Львів” U-14 зайняв 5-те місце в турнірній таблиці. Виграшів – 5, нічиї – 1, поразок – 5.

Підсумки. Турнірна таблиця ФК “Львів” U-15.

ФК “Львів” U-15 закриває трійку кращих команд своєї вікової категорії. Виграшів – 6, нічиї – 2, поразок – 3.

Підсумки. Турнірна таблиця ФК “Львів” U-16.

ФК “Львів” U-16 посів почесне друге місце у турнірній таблиці. Розділяє від першого місця на якому УФК-Карпати 4 залікові бали. Виграшів – 7, нічиї – 2, поразок – 2.

Підсумки. Турнірна таблиця ФК “Львів” U-17.