U-19: «Львів» зазнав домашньої поразки від луганської «Зорі»

У п’ятницю, 22-го листопада, юнацький склад футбольного клубу «Львів» поступився луганській «Зорі» у матчі 13-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

З початку матчу команди намагалися не затримувати м’яч у центрі поля, без затримок, направляючи його на нападників. Швидкий темп, який обрали колективи, дозволив створити чимало моментів біля обох воріт.

Першу стовідсоткову нагоду створили господарі. На 4-й хвилині прекрасний момент мав Адель Саліу, який був зобов’язаний замикати простріл з флангу і забивати свій м’яч, але марно. «Зоря» відповіла дальнім ударом Скидана, який пробив хоч і потужно, але неточно. Через декілька хвилин вступає в гру вже голкіпер львів’ян  і не дозволяє Леонову реалізувати вихід сам-на-сам.

На 14-й хвилині знову хороша можливість у «синьо-золотих», після невдалого виходу на фланговий навіс голкіпера «Зорі» не зумів влучити в рамку воріт Оберман. Можливо, цьому завадив захисник, який нав’язав боротьбу, але удару не вистачило лише точності. В середині тайму Малоїд вдруге рятує команду після удару Скидана, який опинився на ударній позиції у штрафному майдачику господарів.

Під кінець першої 45-хвилинки Топчій отримує філігранну передачу з правого флангу, яка дозволяє йому вирватись на побачення з голкіпером, але наш гравець не переграв Кияшка. Був забов’язаний забивати і Гулевський, якому скинули під удар на центр штрафної, але удар пішов вище. Градом сипались подачі у штрафний майданчик луганчан, маятником сновигаючи з одного флангу в інший, але, на жаль, замкнути якийсь з прострілів  нікому не вдалось. У першому таймі ПФК «Львів» створив з дюжину хороших моментів і тому нулі на табло здавались неправильним.

Дебют другого тайму показав, що «Зоря» перебудувалася і взяла м’яч під контроль, гра точилася в центрі поля. На 60-й хвилині Вовкун ледь не продовжив свою гольову серію, класно пробивши зі штрафного з метрів 25-ти, але Кияшко спочатку витягнув його удар з нижнього лівого кута, а потім парирував і добивання.

На 72-й вже Малоїд класно тягне м’яч, після удару зі штрафної переводить його на кутовий, який і став фатальним. Подачу з кута поля замикає нічим не прикритий на дальній стійці, Скидан (0-1).

А вже на 85-й прикре непорозуміння захисників «Львова» дозволило вийти сам-на-сам і забити Неруху. Матч так і закінчився з рахунком (0-2) і залишається лише гадити, яким би він міг бути, якщо б господарям вдалося реалізувати хоч третину своїх моментів.

«Гра, в якій наша реалізація вплинула на результат, тому що команда дуже багато створює вже другу гру підряд, але не може реалізувати. Створюємо чимало, а пропускаємо через втрату концентрації там, де її треба зберегти. Бачу, що велику роль відіграє індивідуальна майстерність гравців, їхні індивідуальні дії і вміння реалізувати свої моменти. Будемо говорити про це грацям і працювати над цим. Шукаємо нападника, який би зміг власне проявити свій хист, бо стільки прострілів, подач створюємо, а мяч пролітає штрафною і забити не виходить. А найголовнішк завдання нападниківзабиватиНалаштовувались лише на перемогу, але, на жаль, ми не забили», – прокоментував матч наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.